Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.

Dil SeçeneğiWe Own This City 1.Sezon 3.Bölüm (Part Three)

 10 May 22 |  7
Sinema Modu İzledim
Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Ayris
altyazı çevirmeni.
Myrault
altyazı çevirmeni.
Bölüm Özeti & Çeviri Notları
Sayısız şikayete rağmen, Hersl GTTF'e yerleştiriliyor. Jensen, Gondo'nun aramalarını dinliyor. Jenkins, Suiter'ı bir baskına götürüyor.

Yorumlar (7)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Beskar Steel

  güzel bölümdüü

  0 0
 2. @nickmikemn

  awesome site sir .

  0 0
 3. @Pavoreous

  Farkettiniz mi 19:50 deki adam The Wire dizisinde oynamıştı tabi o zamanlar baya küçüktü. Yanındaki cinayet masasında çalışan adam da aynı şekil vay be… Resmen bütün wiredaki oyuncuları buraya toplamışlar sonuçta baltimore dizisi :)

  2 0
 4. @dogMacArthur
  Spoiler içeren alan!
  Aksiyon başlıyor gibi
  1 -1
 5. @DZ31

  Bazı insanlar olayların yavaş gittiğinden şikayet etmişler. Arkadaşlar bu mini dizi gerçek olaylara dayanıyor, burada amaç aksiyon ,polisiye ,drama vs. değil, burada bu dizide ki temel amaç Abd tarihinin en büyük polis yozlaşmasını herkese göstermek ve bilinçlendirmek. Dizide gördüklerinizin fazlası yok fakat eksiği çok. Bunlar orada her gün yaşanıyor. Eğer ‘Baltimore GTTF Arrests’ diye araştırırsanız dizi size daha çekici gelicektir ve zevk alırsınız. Wayne Jenkins hakkında Facebook’ta bir video var, tutukladığı insanlar, savunma avukatları ve yaptığı her tutuklama esnasında çekilmiş kamera görüntüleri içeriyor, kesinlikle izlemelisiniz. Bu diziye belgesel gözüyle bakarsanız kesinlikle çok şey öğrenirsiniz. Bunlardan en büyüğü ise ‘Amerikan Rüyasının yalan olduğudur. Saygılarımla.

  10 -1
  • @mavzer

   çok fazla flash back var dizide açıkçası ben aksiyonlu bir dizi olur diye düşünmüştüm. Konusuna falan fazla bakmadım izlemeden o yüzden beni sarmadı. Bir punisher falan çıkar diyodum kendimce.

   2 -1
  • @DZ31

   @mavzer bende en başta öyle bekliyorum fakat yabancı forumlarda dizi hakkında yorumları okuyunca fark ettim aslında gerçek hikaye olduğunu. Wayne Jenkins kesinlikle araştırmanı öneririm, araştırdıkça dizi daha fazla hoşuna gidiyor, ki zaten geriye 3 bölüm kaldı.

   2 -1