Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.

Dil SeçeneğiThe Man Who Fell to Earth 1.Sezon 3.Bölüm (New Angels of Promise)

 8 May 22 |  22
Sinema Modu İzledim
Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Fornax
altyazı çevirmeni.
Bölüm Özeti & Çeviri Notları
Justin, Faraday'ın görevinin geçmişte vazgeçtiği hayali yolunda bir sonraki adım olduğunu sonunda kabul eder. Beklenmeyen bir risk gözetmeninin de eklenmesiyle, hayal ettiklerinden de ileri giden bir yolculuğa çıkarlar.

Yorumlar (22)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @zikimon

  Bölüm çok güzeldi. Buna ek olarak yeni yapılan bir açıklamaya göre uzaylıların dünyamıza yada başka dünyalara neden gidemediğinin teorisi kafamda daha da oturmuş oldu. Özetle teori şu; uygarlıklar geliştikçe ve gezegenler arası yolculukta yol aldıkça daha da çok kaynak gerekir. Bu kaynakları elde etmek için birbirleriyle savaşırlar ve kaynaklarını daha da kötü hale getirirler. Sonuç olarak ta içinde bulundukları gezenin sonunu getirirler. Yani uzaylı falan göremeyeceğiz.

  1 -1
  • @ilhantuzun

   teorin, üzerinde düşünülmesi gereken bir mantığı var kabul ediyorum, çekincem ise kaynaklara uzayda ya da yakın uydu, gezegenlerde ulaşılabileceği, örneğin aydaki milyarlarca yılda biriken H3 kaynakları enerji, asteroitler de maden için kullanılabilecek gibi görünüyor… benim düşüncem ise, hiper uzay, uzayın katlanması, solucan deliği ( içinden geçilecek ebatlarda ) ve ışık üstü hızların sadece bilimkurgu öğesi olarak kaldığı için bizim gibi galaksinin nispeten dış çeperine yakın gezegenlerin başka medeniyetlerle tanışma şansı olmadı, olmayacak gibi de, ancak galaksinin merkezinde işler farklı yürüyor olabilir…space odyseey deki hikaye bana en mümkün olan gelmişti, kişinin bilincini, geminin bilgisayarlarına yüklenerek uzayda yüzbinlerce yıl gezinerek zeka aramaları.

   1 0
  • @zikimon

   Abi DVD player büyüklüğünde bir uzay aracıyla 80bin yıllık mesafeyi 20 yıl gibi bir sürede tamamlayarak en yakın yıldıza ulaşmayı hedefleyen bir proje var gündemde. Yakıt falan değil de ışık gücünü itici olarak kullanacak lazerler tasarlamışlar. Işık hızının 1/5 ine ulaşmayı hedefliyorlar. Uzay aracının içinde tun uykusuna geçirdikten sonra su ayılarını koyup göndermeyi planlıyorlar. Bakalım neler olacak…

   0 0
 2. @ilhantuzun

  voyagerın kaptanı janeway fena yaşlanmış

  1 0
 3. @raulmn

  thank you.

  0 0
 4. @Crim

  Önerim; Molly’yi dikkatli izleyin…yeni bir yıldız doğuyor…

  0 0
 5. @melek12345

  Diziden böyle bir Eddie Murphy havası alan tek ben olamam. Uzaydan inip dünyaya adapte gibi güzel komik filmleri vardı. Karakter de tam benziyor, uyuyor. Zaten DR.Strange 2’yi izlerken Mordor’un bu adam olduğunu filmi izlerken fark ettim. Ağzı, konuşması aynı filmde de dizide de. Çok iyi :))

  0 0
 6. @ilhantuzun

  voyagerın kaptanı ne kadar yaşlanmış

  1 0
 7. @cems13

  yeşil yoldan alıntı yada çalıntı iyi olmuş.

  0 0
 8. @FatihCk

  Uzaylilar adamdir.

  0 0
 9. @Karahan1616

  Dizide geçen müzikleri nasıl bulabilirim?

  0 0
 10. @Remaker

  Sunum yapacak diyince ben bir şeyler anlatacak sandım elindekini çıkarınca herkes sihirbazlık gösterisi görmüş gibi şaşırdı.

  0 0
 11. @atsizbeg

  Düşüşteki #Bitcoin muhtemelen yükselecek.

  0 -1
 12. @meric demir

  keşke bizim ülkede de popüler şey bilim olsa artık.futbol ekonomi siyaset muhabbeti bitse.

  10 -3
 13. @necessaryevil

  Umarım böyle devam eder, şimdilik harika ilerliyor. Gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.

  0 0
 14. @Dassaqueh

  Kimse diziden bahsetmemiş ben söyleyeyim güzel bölüm devamını dört göz bekliyorum, en azından haftalık takip edilecek bir dizi daha çıktı.

  4 -2
 15. @devtop

  Heyecanla beklediğim tek dizi diyebilirim. İmdb puanına aldırış etmeyin dizi 10 numara.

  2 0
 16. @toprakf

  acele ne bügün seyredeceksin işte

  0 -2
 17. @ShimizuJane

  Efenim bedel ödemeden izleyebileceğiniz platform var izlediğiniz program hazırlanıp önünüze konuyor ve yeterince hızlı olmadığından mı şikayetçisiniz? değişik bakış açısı diyecek başka lafım yoktur.

  15 -2
 18. @yılmaz

  mercan 16 yaşında ergen bir kardeşimiz, akranları gibi oda sabırsız

  6 0
 19. @omboud

  mercan16 tam dayaklık ergenin birisin belli ki

  0 0