Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.

Dil SeçeneğiThe Book of Boba Fett 1.Sezon 3.Bölüm (Chapter 3)

 12 Oca 22 |  47
Sinema Modu İzledim
Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

elnikurt
altyazı çevirmeni.
Bölüm Özeti & Çeviri Notları
Lord Fett, hükümdarlığında çıkan sorunlarla boğuşurken belediye başkanı sinsi bir planın ilk adımlarını atar.

Yorumlar (47)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Democratiam

  O verdikleri hediye saldırcak kesin bobaya tam truva atığı taktiği klasik.

  0 0
 2. @ozcemoz

  Boba Fett ft. Rower Rangers hükümeti iş başında!

  0 0
 3. @ilon

  DC yapımı bir bölüm izledim sanki. O cyborglar ne alaka ya!

  0 0
 4. @bozok6666

  Daha ilk sezon kendini tekrarlayıp duruyor, sonraki sezonu görmez bu dizi bende 3 . bölümde pes ediyorum devam eden izleyicilere bol sabır diliyorum.

  0 0
 5. @godofthunder1453

  Çekimler görseller harika

  0 0
 6. @tenzile

  ben mutmain oldum açıkçası

  0 0
 7. @ADANALI_TROOPER

  Boba şuan fazla sakin ama bi yerden sonra patlayacak bence

  0 0
 8. @ntsc

  bana kalırsa ne Mando ne de Fett dizilerinin bölümlerinin bir çoğu Clone Wars dizisinin en kötü bölümünü bile geçemez.

  0 -2
  • @dazejar

   Clone Wars çok iyi bir diziydi tabi. Ama Mandonun son bölümü efsaneydi bence.

   1 0
  • @bronzehand

   Yani tercih meselesi, Şahin seven de var.

   3 0
 9. @morgoth1907
  Spoiler içeren alan!
  Trejo yu getirmişler var ya.

  Çok iyiydi

  1 0
 10. @paain

  bana mı öyle geliyor yoksa bobo biraz fazla mı yumuşak

  2 0
 11. @13alrog

  tüm bölümleri birleştirip -a star wars movie- olarak izleme seçeneği de olmalı artık bence. boyle 30-35 dk acı veriyor fan bünyelere. ayrıca

  Spoiler içeren alan!
  danny trejo mutlu etti
  4 -1
 12. @Dogon

  motorcu kız çok sevimli

  2 -2
  • @Halukares

   yellow jackets’ten Teen Natalie.

   2 0
 13. @OrbiT68

  Bu bölümü pek sevmedim. Görsel efektler ve dövüş sahneleri The Mandalorian serisi kadar iyi değil . Biraz hayal kırıklığı …

  2 -6
 14. @egecil1214

  bubaaaa fett

  1 0
 15. @RedBlight

  Bob Afet

  0 0
 16. @Aman yarabbi

  bu boba fett karakterine hiç hakim değilim. Neden mando zırhı giyiyor ,eğer mando ise neden yüzünü gösteriyor .Beni aydınlatırmısınız.

  1 -1
  • @Esdpower

   Zırh Jango Fett den kalma, imparatorluk askerlerinin temelini oluşturan klon askerler onun kopyalarıdır ve Boba onun küçük yaşta aldığı birebir klonudur babası gibi yani. Jango nun küçükken ailesi Mandalorian iç savaşında ölüyor ve onu Mandalorianlar yanına alıp eğitiyorlar. Binbir olaydan sonra jango Mandalor dan ayrılarak galaksideki en iyi ödül avcılarından biri oluyor. sonra klon muhabbeti ve ölümü sonrası zırh Boba ya kalıyor.

   9 0
  • @Esdpower

   Babasından kalıyor Jango fett den, onu da zamanında mandalorianlar yetiştirmiş vs vs.

   1 0
  • @CLAY

   Fett Crest antik bi mandalor klanı, son temsilcisi Jango fett in klonu boba fett (oğlu değil aslında Obi wan ile yaptıkları anlaşmadan dolayı klon askeri olarak doğmuş bir klonunu alıyor yanına kaybettiği çocuğunun yerine). Kask mevzusu da şöyle dostum her mandalor klanının takip ettiği bir yol var din djarin’in gözcü çocukları (Children of the Watch) tarikatından (mudhorn ‘çamurboynuz’ klanına mensup fakat tarikat üyesi) olmasından mütevellit Mandalor Yolu denilen bir dinin fanatiği ve bu din sadece belli başlı durumlarda kasklarını çıkartmalarına izin veriyor. Children of the Watch en yobaz tarikatlardan bir tanesi, kask onların kutsalı oluyor fakat dediğim gibi her klan ve her din böyle değil hepsinin kendine has özellikleri var mandalore tarihini wookiepedia, sithpedi gibi sitelerden araştırabilirsin.

   5 0
  • @bronzehand

   Filmleri izle.

   0 0
 17. @aragorn470

  gta 4 lost and damned çetesinden sonra şimdide başımıza power rangers çetesi çıktı, tusken çomarlarının paket oldukları iyi oldu sıkmaya başlamıştı, geçmiş anılarında darth vader için çalıştığı zamanlara gitse ne güzel olur, o değil de 1983 de yaptıkları rancora bak birde şimdikine ulan disney aq otizimli rancormu olur amk ahhh bad batch daki baby rancordur kesin biraz daha korkutucu yapsanız ne olur rütükten cezamı yiyeceksiniz amk bu nedir

  1 -4
  • @bronzehand

   Nerenle izliyon acep, bebek rancor, replikte söylüyor zaten.

   0 0
  • @bronzehand

   olum Disney dediğin çocuk çizgi filmi üreticisi, boşuna gev gev yapmayın şu çok tontiş bu çok bebiş diye… Boba kodu mu oturtuyo malum, bunu biliyoruz yani. Yeri gelince olacaklar olur. :D Bebeler izlesin de oyuncak satılsın diye minnoşluklar. Zati SW da dahil komple her şey oyuncak satılsın diye var. :D Neşfliş’te Toys That Made Us var, belgesel, siz sevmezsiniz belgesel izlemeyi ya, bi izleyin derim SW bölümünü. Ha bu arada o niye öyle bu niye böyle diyen minikler, filmleri izleyin, boncuklarınız eksilmez annem. Şpoyler de eklemiyom, evet dizi bi tık minnoş, sevmeyen Camdaki Kız’a, orda çoluk çocuk yok, çoh güzel yapım, senaryo, efektler vebe.

   1 0
 18. @Emirozdemirr

  Dizinin senaryosunu sevdim ama dövüş sahnelerinin ve görsel efektlerin neden bu kadar kötü olduğunu anlamadım. Mandalorian çok daha iyi gözüküyodu.

  3 -2
 19. @Filmer080808

  11.20’deki mandaloriandaki tamirci kadın değil mi?

  1 -2
  • @suataritman

   o nasıl bir dikkat bea. helal olsun aynen o kadın.

   0 0
 20. @zikimon

  09:13 teki doğanın besin zinciri özeti çok kısa, öz ve ani olmuş. Ne oluyor öyle diyen bi ben miyim
  Gerçekten harika bir dizimiz daha oldu. Ama süre biraz az gibi. Bizim diziler gibi yapın şunu 2 buçuk saatte doya doya izleyelim.

  2 -1
 21. @toco

  Aktif Kalite olarak 480’i yeniden aktif hale getirirseniz çok memnun olurum. Sistemim 720’yi kaldırmıyor ve dizileri izleyemiyorum. Teşekkürler.

  3 -2
 22. @Unesty

  Hiç 37 dk gibi durmayan bir bölümdü valla. Göz aç kapat bitti. Hikaye güzel gelişiyor, Boba sarayını kuruyor yavaş yavaş.

  Spoiler içeren alan!
  Klon savaşlarındaki O öfke dolu küçük çocuktan nerelere gelmiş, gundarkların başını seviyor, tuskenlarla arkadaş oluyor falan. Çok ilginç. Pyke’ların Tatooine’de ne işleri var ama, neden bu bölgeyi istiyorlar merak ediyorum.
  Hem geçen bölümde hem de bu bölümde Tatooine’in geçmişine atıf yapmaları da bana infitine empire lore’unu anımsatıyor. O lore’da tatooine’nin atmosferi Rakata cinsi tarafından isyan ettikleri için yakılıyordu. Bu yüzden çöl halini almıştı diyorlar. Legends’lara böyle göndermeler de çok iyi.
  7 -1
 23. Spoiler içeren alan!
  boba fett sözde suç lordu, yani anti kahraman… bizi yönetenlerden daha nitelikli bir lider. korkuyla değil saygıyla yönetirim diyor, diplomasiden anlıyor, gençlere düşman olmak yerine gençler derdini anlatınca dinliyor, gençlerin elinden tutup iş buluyor, kendini öldürmeye gelen wookiee’ye bile merhamet gösteriyor, hayvansever. benim cumhurbaşkanı adayım boba fett
  47 -5
  • @zikimon

   Star Wars evreninden bile kendine siyaset malzemesi çıkaetabilen tek milletiz.

   1 -7
  • @zekimurengate

   @zikimon açıkçası star wars evreni ders alınacak siyasi olaylarla dolu. İlerleyen paragraf Revenge of the Sith filmiyle ilgili spoiler içerir. Gerçi bu diziyi izleyen herkes izlemiştir ama ben yine de yazmış olayım.

   Spoiler içeren alan!

   Senatör Palpatine meclis, demokrasi, oylama derken çok zaman kaybediyoruz özel hal ilan edelim, yönetme yetkisini tek bir kişide toplayalım deyip bu fikrini senatoda oylattırmıştı. Aslında baştan tüm otoriteyi kendi üzerine almak istiyordu ve tüm senatoyu manipüle edecek kolon ordusu gibi güzel bi kılıf da yarattı. Padme’nin yerine o seçime Naboo gezegeninden Jar Jar Binks katılmıştı. Padme oylamanın son anlarına yetişebilmişti. Palpatine’nin teklifi senato oylamasında kabul edilmişti sonra tüm senato bunu alkışladı. Padme’nin repliğini hiç unutmuyorum: “so this is how liberty dies, with thunderous applause!”

   Hani diyeceğim o ki asıl star wars evreninden siyaset malzemesi çıkar. Sırf aksiyon diye izliyorsanız serinin %90’ı boşa gidiyor.

   17 0
  • @joyberk

   dislike yapanlar bir de yorum yazsalardı keşke..

   0 0
  • @ilhantuzun

   @zikimon, siyaset hakkındaki bilgisi, bundan ibaret de onun için… sosyal medyada dolaşan dedikodulardan başka haber kaynağı olmayan kişilerden bahsediyoruz.
   korku ile yönetildiğimizi iddia ediyorlar ama her fırsatta yönetime sövmekten geri durmuyorlar, acaba gerçek bir korku yönetiminde bunu yapabilirler miydi diye merak ediyorum, düşünsene hitlere söven birileri olabilir miydi mesela.
   gençlere düşman lider diyor ama gençliğin çoğunluğu, tabi milletin de, ona oy veriyor, yıllardır, 13 seçim, belediye seçimlerindeki saymadan hem de… şayet düşmanları bile bu adama oy veriyorsa vardır bir kerameti ya da arkadaş yanılıyordur. mesela kendileri aslında sayıca azınlıktalardır da bunun farkında değillerdir ve ne yazık ki, demokrasilerde çoğunluğu tercihleri göz önüne alınır. ha bak eğer aristokrasiyi yönetim biçimi olarak tercih ediyorsa da bu da onun ayıbıdır.
   evet , birde iş konusu vardı değil mi, o kafayla 2001 den günümüze iş bulan 12 milyon kişiyi iktidara artı olarak yazmak gerekmeyecek mi?
   e, bu adamı da öldürmek için ölüm timi gitti 15 temmuz da, hiç birini de öldürmedi, bu da merhametlidir o zaman.
   wookie olayına gelince, hayvan sayıldıklarını sanmıyorum ama , 2001 öncesi bilenler bilir, sokak köpekleri av tüfeği ile vurulup, daha ölmeden çöp arabalarına atılır preslenirdi, kedi ya da köpeklere işkence edenler, öldürenler için herhangi bir cezai işlem yapılmazdı çünkü o konularda yasa yoktu, hatta köpek ve horoz döğüşleri bile yapılırdı da kimsenin sesi çıkmazdı… hadi şimdi bir kediye tekme at bakalım ne oluyor, ya da kendi köpeğine kötü davran.. nerdeyse her yerleşkede hayvan barınakları var artık… bu hayvanseverlik değil de nedir ?
   kısaca dostum, bunlar bildikleri evrenlerden dışarı çıkıp da gerçek evren hakkında konuşunca, sudan çıkmış balık misali oluyorlar.

   0 0
 24. Spoiler içeren alan!
  boba fett sözde suç lordu, yani anti-kahraman… bizi yönetenlerden daha nitelikli bir lider. korkuyla değil saygıyla yönetirim diyor, diplomasiden anlıyor, gençlere düşman olmak yerine gençler derdini anlatınca dinliyor, gençlerin elinden tutup iş buluyor, kendini öldürmeye gelen wookiee’yi bile salarak merhamet gösteriyor, hayvansever. benim cumhurbaşkanı adayım boba fett.
  5 -2
 25. @Shaddar

  Yeni bir bölüm yine geçemediğim reklamlar…

  1 -1
 26. @MrAurora

  Bölüm güzeldi ama biraz kısaydı bence

  Spoiler içeren alan!
  pyke ailesi ile savaş izlemek aşırı sarar ve acaba boba nasıl bir hazırlık yapacak ordu kuracaksa kimlerden oluşucak çok merak ediyorum
  2 0
  • @tigerot

   Bence gidip diğer tusken kabilelerini kendi çatısı altında birleştirecek :)

   2 0
 27. @Engerek01

  Umarım Pykes ailesinin gücünü gelecek bölümlerde zayıflatmazlar. Tüm galaksinin en acımasız sülalesini Disney’in pamuk şekerine dönüştürmesine dayanamam.

  7 0
  • @aragorn470

   rancoru gördükten sonra birde power rangers çetesini sith lordlarını kafa tutan pykelardan pek ümidim kalmadı disney bu kafayla sith lordlarına bile su sattırır dizide

   0 -2
 28. @Merd0
  Spoiler içeren alan!
  Savaşmayın, sevişin diyen halt etmiş. Savaş savaş savaş…. Pykelerin aq.
  3 -1
 29. @Sega

  boba dayımın bölümlerini tekde yayınlasalar da bitti diye zırlamasak

  3 0
 30. @Synchronize

  Çeviri için teşekkürler. Keşke daha uzun olsa bölümler 50 dakika yetmiyordu 37 dakikaya düşürmüşler

  2 0
 31. @danielbo2z

  ne diyorsun ya abi çok sevindim hadi başlayalım!

  3 0