Dil SeçeneğiNight Court 1.Sezon 1.Bölüm (Pilot)

 18 Oca 23 |  5
Sinema Modu İzledim
Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

Gimli
altyazı çevirmeni.
Bölüm Özeti & Çeviri Notları
Vefat etmiş Harry Stone'un kızı Abby Stone gece mahkemesinin yargıcı olarak işe başlar. Kamu avukatı istifa ettikten sonra eskiden babası ile çalışan Dan Fielding'i işe geri dönmesi için ikna etmeye çalışır.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @feritciva

  sitcomları üçe ayıralım; bir gerçekten kült olanlar ve defalarca izleseniz de yine güldürebilenler – married with children, that 70’s show gibi. iki seyredilirken keyifli olup iyi zaman geçirtenler – big bang theory veya friends gibi. üçüncü olarak da çok zorlama olup karakterlerin oturmadığı ve kötü oyuncuların zorla “hadi gülsenize ehiehiehi” hissi verdiği sinir zıplatıcı olanlar.

  işte bu dizi üçüncünün de altında yepyeni bir alt kategori açıyor! özellikle mübaşir kadına tahammül etmek imkansız gibi (lanet olası woke kültür!) işin en kötüsü bu dizi aslında 80’lerden kalma gayet keyifli (2ci kategoride olan) aynı isimli dizinin yeniden çevrimi. orjinalindeki hakim harry stone çok eğlenceli bir karakterdir. john laroquette’e yazık olmuş (ki orjinalinde de yine o var).

  4 0
 2. @Buskaya

  Gülme efekti var şok oldum 80ler sanki izleyemiycem by

  1 -2
 3. @enszamane

  yok ya bana geçmedi maalesef. tatli bir iş ve çok güzel konuları işleyebilme imkanı da var ama 90’lar sonu 2000’ler başında yapılan ve çokça güzel örneği de olan sitcom matematiğini uygulamışlar.
  beni alamadı :/

  1 0
 4. @sahinkoseoglu35

  Esprilerden bir şey anlamadığım gibi ne güldüm ne ağladım. Bu sitcomlar hiç bize göre değil. Bize uyan 2 sitcom vardı gerisi boş. The Golden Girls ve Cosby Show

  4 0
  • @uzaylizekiye

   şahin bey 70 yaşında mısınız acaba:)

   4 -1