Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle The Tomorrow People

Aynı isimli İngiliz dizisinden uyarlama bir dizi. Genel konseptte telepati, telekinezi ve ışınlanma gibi çeşitli doğa üstü güçlere sahip bir grup genç üzerine kurulu olacak.

Stephen Jameson, günümüz dünyası ile gelecek arasında köprü görevi gören bir gençtir. 1 yıl öncesine kadar ne olduğundan haberi yokken sesler duymaya ve rüyaları karışmaya başlar. Sonunda dayanamaz ve kafasındaki sesleri dinleyerek diğerlerini (John, Cara ve Russell), yani "Yarının İnsanları'nı" bulur. Ama yalnız değillerdir. Ultra adındaki grup da bu tarz özel insanların peşindedir ama onların zararlı türler olduklarını düşünmektedirler.

Stephen'ın önünde 2 yol vardır: Ultra'ya yardım edip Yarının İnsanları'nın izole edilmesine yardım ederek çevresindekileri güvence altında tutmak ya da Yarının İnsanları'nın yanında yer alıp belirsiz, farklı bir hayata devam etmek. Ama onun asıl istediği geleceğe değil geçmişe doğru gidip babasının gizemli kayboluşunu çözmektir.

Dizinin başrolü Robbie Amell, Arrow'un başrolü Stephen Amell'in kuzeni. Dizinin yapımcılarından biri de The Vampire Diaries'in yaratıcısı Julie Plec.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @batuhanilduz

  Güzel, dizisizlikte gider.

  0 0
 2. @BabaReQT

  Keşke devam etseydi çok özledim…

  4 0
 3. @cilga

  ilk yayınlandığında izlemiştim üstünden o kadar zaman geçmesine rağöen hala aklımda olan sevdiğim unutmadığım bi dizi keşke devam etseydi

  6 0
 4. @antonio

  Güzeldi boş zamanımda hızlıca bitirdiğim bir dizi oldu.

  1 0
 5. @feryat50

  Teen Wolf kıvamında bir film

  1 -3
 6. @KillerWorm

  Güzel bir diziydi başarışı ergen dizisi diyen arkadaşların yorumlarına aldırmayın fantastik ve bilim kurgu filmleri izleyen arkadaşlar izlemeli…

  2 0
 7. @tak3meout

  çerez niyetine izlenebilir ergen dizisi… hikaye bir bölümden sonra sıkıyor ama yinede eğlenceli diyalog sahneleriyle ortalamanın bir tık üstünde bence…

  1 -2
 8. @koresmrt

  bölümler açılmıyor. bi kontrol edin..

  0 0
 9. Emre KONYAR

  Bu dizi Fantastik bir dizidir her ne kadar Bilim Kurgu kategorisine konulsa da . Ve gerçekten muhteşem devamı keşke gelseydi.

  1 0