Fragmanı izle The Morning Show

The Morning Show

imdb: 8.4

The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.

Yorumlar (7)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @xhopes

  güzel dizi,2.sezon itibariyle korona’nın ilk zamanlarına ve nasıl başladığına da değinmiş.Ve yeni sezonla çok daha fazla rahatsız eden bir konu var, Jennifer Aniston neden bu kadar kötü ya.Ciddi soruyorum neden bu kadar kötü? Kadının yüzünde mimik kalmamış,dizi sektöründen kopmamak için mücadele eder gibi oynuyor.3.sezona falan insanın yüreği kalmaz onu izlemeye..

  0 0
 2. @deadpixel

  ”me too” hareketinden etkilenilerek çekilmiş alelade bir dizi. son zamanlarda kadınları parlatmak adına yapılan sayısız işlerden biri. feminizmin yükseldiği bu son dönemde çıktığı için bu kadar yüksek bir puan aldığını düşünüyorum yoksa aldığı puanı kesinlikle hak etmiyor. Ne izlediğimize gelirsek: Yönetmen iyi iş çıkarmış, oyunculuklar fena olmasa da zaman zaman zorluyor. Jennifer Aniston zaten tüm kariyeri boyunca aynı rolü oynuyor artık rol yapmadığını düşünüyorum. Bradley karakterini canlandıran ablamızın diğer işlerini pek hatırlayamadım ama bu karakterin olduğu bazı sahnelerde sağ işaret parmağı otomatikman sağ yön tuşuna gidiyor.

  Senaryo: 3/10
  Oyunculuklar: 5/10
  Yönetmenlik: 7/10
  Total: 5/10

  Spoiler içeren alan!
  dizi mitch karakterinin çalıştığı televizyon kanalındaki iş arkadaşı birkaç kadınla, kadınların rızasıyla birlikte olmasıyla gelişen olayları anlatıyor. mitch ile birlikte olan kadınlar daha sonra pişman oluyor/ bunalıma giriyor ve dizi de kadınlardan yana tavır alıp sanki ortada bir suç varmış gibi bize olayları anlatmayı hedef ediniyor.
  4 -6
 3. @Fevkelade1i

  The Newsroom tadında ise izleyebilirim.

  0 0
 4. @akaycan

  alan sorkin’in newsroom’unu büyük bir hayranlıkla izleyenler için paha biçilemez bir dizi. o kadar idealize edilmiş bir habercilik anlayışı etrafında geçer mi hikaye bilmiyorum ama ilk 2 bölümünü beğendiğimi söyleyebilirim.

  1 0
 5. @KURMAY

  Bomba dizi kalp krızi geçirtecek cinsten

  2 -3
 6. @Dark Zeus

  Bu üçü birarada çok komik:-)))

  0 -1
 7. @KURMAY

  Jennifer Aniston hatırına izlenirmi? izlenir .baş sözüm yok.

  2 -4