Fragmanı izle The Midnight Club

Ölümcül hastalıklardan muzdarip gençlerin kaldığı bir yurtta, özel bir kulübün üyeleri tüyler ürpertici bir anlaşma yapar. İlk ölen, öteki dünyadan bir işaret gönderecektir.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ayperi

  ben diziyi beğenmiştim .İkinci sezonun olmaması üzdü

  0 0
 2. @Mk03

  İyi başladı ama son bölümlerle yaklaştıkça 2.Sezona onay verilmemiş olması şaşırtmadı. Mike Flanangan hatırına ileri sara sara bitirdim. Merak edenler için Mike Flanangan, Twitter hesabı üzerinden dizinin geri kalanı ve merak edilenleri hakkında bir paylaşım yaptı.

  0 0
 3. @tulin034

  sadece drama bu dizi bol bol ağlamak isteyen izlesin

  0 0
 4. @TezgelegemeN

  Gerçek korku severlerin izlemesi ‘gereken’ bir seri. Eğer The Haunting of Hill House / Tepedeki Ev (2018) dizisini zevke izlediyseniz, bunu da seversiniz. Jump scare olayları sadece ilk bölümlerde var zaten dizi bile kendi içinde bundan bahsediyor. Tepedeki Ev tarzı korku severler kaçırmasın.

  1 -2
  • @greenhouse

   The Haunting of Hill House bu diziyi katlar kıvırır cebinde taşır… öyle söyleyeyim…. büyük beklentilerle başladım izlemeye… The Haunting of Hill House gibi dedikleri için… alakası yok uzaktan yakından….. son 2 bölüm kaldı izlemediğim acele bile etmiyorum izlemek için….

   1 0
 5. @sonkoz83

  gercekden berbat sonu bıle ızlemey degmez ama sadece vakıt gecsın dıye ızledım sıkıntıdan patladım

  2 0
 6. @alfanomega

  Güzel başladı ve yavaş yavaş berbat etti. dram iyi işlenmiş lakin korku öğeleri çok zayıf kalmış ayrıca verilmek istenen mesajlar çok güzel olsa da sanki bu konuya daha iyi bir senaryo yazılabilirmiş gibi geldi bana.
  başkarakteri başta zeki akıllı bi kız olarak gösterdiler sonra yapmadığı aptallık kalmadı. hadi denize düşen yılana sarılır tamam da saç baş yoldurtacak aptallıklar da yapmazsın ya.
  izlenir izlenmesine ama çok da beklentiye girmemek lazım.

  1 0
 7. @T.sutay

  neyse bombos zamanimda bakarim

  2 -1