Fragmanı izle Suits

Suits

imdb: 8.5

Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike'ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır. Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @cherkes

  Dr. Paula Agard için kurşun atar kurşun yerim

  0 0
  • @cherkes

   gördüğüm en iyi kadın oyuncularından biri, aksanı, yüz hatları, güzelliği eşsiz.

   0 0
 2. @Thealfaa

  İlk söyleyeceğim kesinlikle izlemeniz gerekir, geç bitirdim çünkü bitmesini istemeyecek kadar çok sevdiğim ve benimsediğim bir dizi. İzleyin çok şey kazanırsınız.

  0 0
 3. @zhypo1

  Harikaydın, o7. 21.02.2022

  0 0
 4. @zhypo1

  10.12.2021

  0 0
 5. @Rhear

  Popüler kültüre Hâlâ kurban gitmemiş olan muazzam ötesi bir dizi.Eğer izlememişseniz ve yorumlara bakıyorsanız kessinlikle başlamanız gerekiyor.

  4 0
 6. @manhattanismine18

  tekrar baslamamak için kendimi zor tutuyorum yoklukları belli oluyor

  2 0
 7. @sinclaair

  yoğun okul temposuyla 1.5 günde ilk sezonu bitirdim. ne kadar akıcı olduğunu siz düşünün..

  1 0
 8. @manhattanismine18

  kesinlikle izlenmesi gereken kaliteli bir dizi daha önce bir dizideki karakterleri bu kadar benimseyip ailem gibi sandığımı hatırlamıyorumm her saniyesine değer

  2 0
 9. @Dark Zeus

  Başta sevmedim 1-2sezonu ite kaka izledim sonra bir bakmışım 8.sezondayım, hemen başlayın zaten evdeyiz

  1 0
 10. @mermereng

  Dokuz sezonun tamamını severek izledim.Kendi tarzında kusursuz bir dizi denebilir. . Renkli ve değişik karakterler var. Oyunculuklar ve konuların işlenişi oldukça iyi. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

  3 0
 11. @sekmenhuseyin

  Aslında güzel bir dizi, her bölüm ayrı bir konu ele alıyor ama genel bir konu var o da sürekli ilerliyor. Benim takıldığım konu dizideki insanların karakterleri. Sürekli birbirlerine baskı kuramaya üste çıkmaya çalışıyorlar. Başaramayınca özür dileyip sanki hiç bir şey olmamış gibi tekrar eski hayatlarına devam ediyorlar. Bu mesleklerinden mi kaynaklanıyor yoksa oradaki hayat mı bu kadar acımasız bilemedim. Bir süre sonra sıkıyor, o zamana kadar izlenebilir

  6 0
 12. @pitney

  Netflix’de 8. ve 9. sezonlar yok. Buraya geldim. :)

  4 0
 13. @simuyi

  Kafanızı yormayacak, komik, merak uyandırıcı, keyifle izleyeceginiz bir dizi, su gibi akan bölümler, tadına doyamadığıniz bölümler olacak, saat de geç oldu ama hadi bir bölüm daha demekten kendinizi alamayacaksınız :) kesinlikle tavsiye ediyorum.

  12 -1
  • @mermereng

   Bu dizi herkese hitap etmez, seven çok sever, sevmeyen de hiç sevmez ve sıkıcı bulur, ortası yok gibi. Diziyi sevenlerin hislerini dile getirmişsiniz. Yorumunuzu beğendim ve faydalı buldum :) +1

   4 0
 14. @Labulent

  bu diziyi bu kadar geç izlemem benim ayıbım.

  8 0
 15. @moviiee

  way arkadaş Suits final sezonunda daha yeni sayfaya ekleniyor ama olsun ;) Artık buradan takip edebilirim :)

  1 0
 16. @AiLana

  yess! sonunda suits de buraya geldi :)

  3 0