Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Station Eleven

Emily St. John Mandel‘in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan Station Eleven, izleyicileri ölümcül bir virüsün medeniyeti yok olmanın eşiğine getirdiği distopik bir dünyaya götürüyor ve bu dünyayı yeniden inşa etmeye çalışan insanların verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @daphne

  Post-apokaliptik bir dünyada siz ya da ben gibi sıradan insanlar ne yaparsa onu anlatan bir dizi. Çok tempolu değil. Zaten maceradan çok dram ağırlıklı. Ben çok beğendim.

  Spoiler içeren alan!
  Herkesi yenen, insanları arkasından sürükleyen kahramanlar yok. Korkan, ne yapacağını bilemeyen ,bazen zayıflıklarına yenilen insanlar var. “Dünyanın sonu gelmiş, gezgin tiyatro ne alaka” demeyin bence. O da hayata tutunmanın bir yolu. Tek sezon, 10 bölüm ve tüm soruların cevapları tek tek veridi. Bittiği zaman tatlı bir gülümseme ve tek damla göz yaşı bıraktı bende.

  İlk 2 bölüm, başka arkadaşların söylediği gibi, biraz sıkabilir. Şans verin bence.

  0 0
 2. @bojikan12

  Kesinlikle izleyin. İlk iki bölüm biraz sıkıcı olabilir ama sonraki bölümler çok iyi. Tiyatro sahneleri ve müzikler de çok iyi.

  0 0
 3. @ilhantuzun

  aşırı yavaş, aksiyonsuz, bol lakırdılı, sanat sanat içindir felsefesini diriltmeye çalışan bir diziye tahammülünüz varsa belki izleyebilirsiniz. ben izleyemedim. ikinci bölümden bakayım dedim, bir arpa boyu bile ilerlememiş, pes ettim.

  1 -2
 4. @jesuscarabelas

  Çoluklu çocuklu pembe dizi

  0 -1
 5. @ichekromni

  bu dizinin kitabını okudum.. kitap güzeldi. oyuncularda Mackenzie Davis var ki izlenmesi için geçerli sebeplerden biridir bence. zaten konu olarak da kötü bir kitap değildi. bence izleyin derim.

  0 0
 6. @seyrek45

  Gerçekten anlam veremedim izlesem mi izlemesem mi?

  0 0
 7. @itsbritney

  Trailerda Mackenzie Davisi gördüm izleme karari aldim. Black Mirror San Junipero bölümünden beri ayri bi yer edindi bende….:)

  4 -7
 8. @egdupa

  İlk 2 bölümden sonra diyebilirim ki klasik bir salgın sonrası hayatta kalma değil konusu. Henüz anlatılmasa da farklı bir olay var. Baş karakterin geçmiş anıları ve günümüz arasında gidip geliyor dizi.

  1 0
 9. @atsizbeg

  yaşadığımız zamanda da her şey bir salgınla başladı.

  0 -1
 10. @Montelukast

  ilk bölümden yazıyorum küçük sevimli bir kızla birlikte panik atak sorunları yaşayan genç bir kişinin hayatta kalma çabasını izliyoruz .Müzikleri çok güzel

  1 0
  • @Montelukast

   2. bölün sonu notum: klasik hayatta kalma dizisi değil farklı zamanlara aniden geçişleri var

   2 0
 11. @zerock069

  Waaovv çok orijinal değişik bir konuymuş .. !

  4 -4
 12. @ed

  Daha geçenlerde kitabını almıştım. Haberim yoktu dizi olacağından.

  1 0
  • @gdt34

   izlemeye değer mi? klasik hayatta kalma çabası mı?

   1 0