Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Star Trek: Strange New Worlds

Dizi, James T. Kirk’ün U.S.S.Enterprise’ın kaptanı olmasından önceki on yılda geçiyor ve Star Trek Orijinal Seri’nin pilot bölümünden de tanıdığımız Kaptan Pike, Spock ve Bir Numara’nın galaksideki yeni dünyaları keşfedişlerini konu ediyor.

Yorumlar (23)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @mrlong

  60 yıllarda çekilen bölümler ve tüm trek adına ne varsa hepsini seyretmiş biri olarak herkese star trek enterprise serisini öneririm,bura da da var,netflix çok güzel Türkçe dublajlısı da var,ne lgbt var,ne bir yerlere gönderme var 2001 den itibaren 4 sezon yapılmış,işin ilk başlangıcını atılganın ilk uzaya çıkışını anlatır ve gerçek trek fanları tarafın dan da hakkı yenmiş bir seri olarak bahsedilir,izleyin pişman olmazsınız,picard,janeway bunlar hikaye gerçek kaptan hepsinin babası jonathan archer ve on numara ,hiçbir yer de görmediğiniz bir dişi vulcan yardımcısı ti pol…

  2 0
 2. @C. T. Kirk

  @evilbunny (Ben Spock ve Uhura için bahsettim Kelvin evreninde) Orjinal serde Uhura Orjinal serinin sinema filimleri için söylüyorum ve 2009 dan sonra resetlenerek tekrar çekilen seriden bahsetmiştim ki orjinal serinin bir filminde Uhura Baş Mühendis Scotty ile birlkteydi

  @justice14noda başta bende o da sadece (LGBT+) olduğu için bırakactım netfilixten ayrıldıktan sonra bu bahsettiğim bitti veya biraz da olsa azaldı ve diziye Atılgan ve kaptan Pike geldikten sonra fikrim değişti

  0 0
 3. @DrRevolver

  Eski star trekleri izlemiş biri olarak, discovery berbattı .Sırf star treki çok seviyorum diye 2.5 sezon fln dayandım daha gidemedim . İnş bu iyi bir yapım olur ve bozmazlar.

  4 -1
  • @C. T. Kirk

   bu spock Star Trek Discodaki Spock yani orjinal dizideki Spock çok mantıklı davranıyordu yani Star Trek Discoda Spock hastaydı bir şekilde Talos gezegeninin de iyileştikten sonra olan olaylar bunlar sıfırlanmış ve 2009 da çekilmeye başlanan seride ise Spock orada Uhuraya aşıktı bence bu bölüm o Sinema filmine göndermeydi. sorduğun soruyu görünce “ben karakalem çalışmasını görmedim ” ben asla küfretmem ve zaten gerekte yok. Kirk çıkar.

   0 0
  • @evilbunny

   @C. T. Kirk
   kaptan yalnız 2009 ve sonrasında gelen seri filmler kelvin timeline’da geçiyor diye biliyorum. eski seriler ve discovery’de dahil sonrasında gelen dizilerin hepsi ise prime timeline’da. yani belki bir gönderme olabilir ama o filmler ile bu diziler farklı evrenlerde geçiyor.

   0 0
  • @justice14noda

   hocam iyi dayanmışsın discoverye ben birinci sezonda kaçtım.

   1 0
 4. @Crim

  Bu da kıytırık çıktı..Sırma saçlı kaptan, efemine spock, badem bıyıklı kirk..yayınlanan üç dizi de birbirinden berbat oyuncu seçimi ile göz kamaştırdı..öyle ki Picard bile iyi başladı sonra pembe diziye döndü..oysa filmleri ve ilk iki dizi (atılgan ve yeni nesil) ne güzeldi..tamamen sıvadılar..yazık oldu.

  2 -2
  • @C. T. Kirk

   yalnız o bıyıklı Kirk o kaptan olan değil mühendis olan kirk yani onun abisi ayrıca kaptan Pike’ın da saçları geçmişte Star Trek TOS’da da öyleydi ta ki radyasyondan yanana kadar ki bunu Discoda gösterdiler , zaten Atılgan tamir istasyonundan çıkardılar yani olay Star Trek Disconun zamanda sıçramasından 10 sene sonra başlıyor yani yeni başlayan bir diziyi ilk bölümden bu kötü kimse izlemezsin diyemezssin ki zaten asıl Kirk 2. sezonda geliyor… .

   1 0
  • @Crim

   @C. T. Kirk Belli ki bir “Uzay Yolu” hayranısın..senden tek ricam..Picard ya da Discovery’den zaten bildiğin ve sevdiğin herhangi bir bölümü tekrar izle ama bu sefer altyazısız..göreceksin oyunculuğun ne kadar kötü olduğunu..bir ümit besen tadında kötü bir oyunculuk değil elbet kastım..bu hacimde bir dizi için ne kadar yavan olduğunu göreceksin..Elimde bu iki berbat kanıt varken yeni gelmiş üstelik aynı yapım şirketinin elinden çıkma bu şeye ilk bölümden her türlü eleştiriyi de yaparım..yerin dibine de indiririm..sen üstüne alınma kaptanım..körküm..^^..

   0 0
  • @C. T. Kirk

   ben zaten o saçma Next Gen ve Picardı izlemiyorum ki bana göre değil Disco ve bu SNW ve bana göre bu dizinin ilk versiyonu olan Star Trek Enterprise ikiside bir çünkü İlk Atılgan gemisi Nx – 01’in kaptanı olan diziden bahsediyorum yeni dizinin ilk sahnelerinde de fedrasyonun kuruluşunu gösteriyor yani Kaptan Jonathan Archer’ı evet ben bu diziyi seviyorum ayrıca hangi oyuncunun oyunculuğu kötü Discodan Kaptan Burnham mı (Sonequa Martin-Green) yine Discodan “Fantastik Dörtlünün Gümüş Sörfçüsü ve ya Hellboydan” Kaptan Saru’mu (Doug Jones)’in oyunculuğu mu kötü ? Güldürme beni (-:

   0 0
  • @Crim

   Sonequa Martin-Green görüp görebileceğin en kötü oyunculardandır..dediğim gibi altyazı okumaktan görülmüyor..hem bize ne bre, elalem milyon dolarları böyle yavanlıklara harcıyor derdi bize düşüyor..haklısın..hepsi şahane oyuncular..he he..

   0 0
  • @C. T. Kirk

   tamam dediğin gibi olsun he he eğer bir diziyi eleştireceksen ilk bölümden olmaz bu ilk bölümden dizi eleştirilmez hele ki böyle kült olmuş bir seriye , biliyormuydun bu serinin ilk sinama filmi ülkemizde çekildi Turist Ömer Uzay Yolunda , ben bu serinin de hayranıyım dediğin gibi .Kirk Çıkar

   0 0
  • @Crim

   Ağız tadıyla, küfürsüz, leziz atışma için sağolasın..Körk’üm, kaptanım, atılganım..^^..

   1 0
  • @Crim

   ya son bir soru aklıma geldi de..bakalım görecek misin: Spock’ın karakalem çalışılmış favorisi hakkında ne düşünüyorsun..hala ilk bölümden olmaz mı diyorsun…eh!?..neyse..bitirmiştik değil mi?..^^..

   0 0
  • @evilbunny

   @Crim
   henüz izlemediysen benim favori star trek dizim DS9’ıda izlemeni öneririm. düşük bütçeli olduğu için başta biraz cringe gelebilir ama eğer sabredersen (yanlış hatırlamıyorsam, ikinci yada üçüncü sezondan) sonra tam kıvamında bir star trek’e dönüşüyor. cardassian çakallığını, klingon vahşiliğini, ferengi kurnazlığını damarlarında hissediyorsun.

   0 0
  • @Crim

   @evilbunny alırım bi dal..sağolasın

   0 0
 5. @kebo

  Pancake’i akıtma olarak çeviren, muhtemelen hemşehri olduğumuz çevirmenin alnından öpüyorum :)

  3 0
 6. @AtexA

  rezerve!!!

  0 -3
 7. @DiziHastasi38

  Yeterki Star trek olsun, izleriz agaa

  2 -3
 8. @yenilenme

  Diğer star trek dizileride eklenecek mi acaba

  1 -2
 9. @1trex0

  sonunda olması gereken bir star trek. güzel olacak güzel.

  1 -2
 10. @phaedrus ?

  Seri köz!.

  2 -2
 11. @WooDoo

  anlaşıldı Star trek sevenler dizilere doyacaklar :-D

  3 -2