Fragmanı izle Quantum Leap

Dr. Sam Beckett kuantum hızlandırıcıya adımını atıp ortadan kaybolalı 30 yıl olmuştur. Makinenin ardındaki gizemi çözmek umuduyla yeni bir ekip kurulacak, proje yeniden başlatılacaktır.

Yorumlar (10)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @tsunade

  11 bölüm oldu hala boş beleş ilerliyor.Her bölümde ayrı hikayeler ama dandik.Adam zamanda sıçrıyor fakat amacı belli değil ve o konuda hiçbir ilerleme yok.Yani zaman kaybı

  0 0
 2. Orijinal diziyi de seyretmiş bir kişi olarak bence bu versiyon zamana uyulması açısından gayet mantıklı.İyi ilerlediğini düşünüyorum.Sıkıcı asla değil.

  2 0
  • @Marekka

   orjinal dizinin ismi nedir

   0 0
 3. @tsunade

  biraz baştan savma gibi.Ayrıca her bölüm de ayrı hikaye mevcut ama geçmişi değiştiriyorlar.Bu geleceği etkilemiyor mu.?

  0 0
 4. @Ada540

  Timeless a benziyor. Onu sevdiyseniz bunu da seveceğini düşündüğüm bir dizi. İlk bölümler daha karakterlerin oturması , konunun ortaya çıkması zaman alıyor. Çoğu dizinin ilk sezonu böyle olmaya başladı. bu sezon biraz daha hafif olur. Ama dizi devam ederse gittikçe güzelleşecek bence

  0 0
 5. @DiziHastasi38

  Bir bilim kurgu hastası olarak izlerim muhtemelen, puanına rağmen…

  1 0
 6. @Mc Manaman

  basrol asyalı elendi. adamlarda jest ve mimik yok baska bas rol bulamamıslar mı

  0 0
 7. @ilhantuzun

  boşta iseniz izleyin, tahminimce sizlerin de haftalık 3 diziniz vardır ve geri kalan geceler için izlenecek bir şeyler arıyorsunuzdur, bir süre idare eder.

  3 0
  • @cemagar

   Benim gecelik 2-3 dizim var..) hiç bulaşmıyım o zaman..eski orijinal dizi eglenceliydi,öyle hatırlıyorum ama bu dizi imdb den de düşük not almış zaten..

   1 0
 8. @Darkraiser

  eskiden trt2 de severek izlediğim zamanın ötesinden dizisinin yeniden çekim versiyonu bakalım günümüze nasıl uyarlanmış.

  0 0