Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Q-Force

Eşcinsel bir süper ajan ve LGBTQ ekibi, onları küçümseyen teşkilata kendilerini kanıtlama mücadelesinde. Bugün West Hollywood'u fetheden, yarın dünyayı ele geçirir!

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Azapay

  Çok eğlenceli. Kuir kültürüne çok gönderme var doğal olarak. Aslında ilgisiz insanları bile güldürebilecek bir yapım:)

  0 0
 2. @Bramhar

  Straight takılan bir grup ajanın onları küçümseyen LGBTQ istihbarat örgüt içinde kalması ne kadar absürd ve anlamsız bir konu ise bu da o kadar işte. Gerçi ajanlık ciddi iş. Delikanlı adam, delikanlı adamla s… Hehehehehe. Yersen. Seveni vardır ya. İzlesinler.

  2 -1
 3. @CTNFX

  Bu gey mi ?

  0 -3
 4. @furkanta_resmi

  Böyle kafa dağıtmak için izlenir mi?
  Umarım burada bir şeyler kanıtlamayı bırakıp dizi içeriklerine odaklanırız, tartışma platformuna çevirmek yerine

  2 -3
  • @furkanta_resmi

   Kimseden cevap alamayınca ben kendim izledim bazı klişe şeyler de var ama vakit geçirmek için izlenir çok derin bir dizi değil.
   Adından ve açıklamasından anlayacağınız üzere LGBTQ temalı bir dizi eğer rahatsız oluyorsanız izlemeyin, olayların vs. çözülmesi de bu temalara bağlı. Bazı komik anları oldu ben de güldüm çok fazla referans var queer kültürüne daha fazla hakimseniz (ben çok değilim) çok daha fazla eğlenirsiniz.

   6 -2
 5. @Sek08

  koptum

  2 -2
 6. @saltiks

  eşler Çocuk heyecanı yaşadıklarında çocuğumuz cinsiyeti nedir diye sorarlardı doktor belli bir süreden sonra erkek veya kız olacağını söylerdi. ona göre hazırlık yapılırdı şimdi bu sapkın grup diyor ki yok diyor olmaz öyle şey çocuk cinsiyetsiz doğar kendi seçer diyor. siz zorlayamazsınız diyor ve buna göre yasalar çıakrtıyorlar ve zorluyorlar . bu sapkınlıktır hastalıktır dediğimizde de kızıyorlar . kendinin zorlama hakkı var bizim beyan hakkımız yok. korona gibi yüzlerce doktor korona var diyor aşı olun diyor içlerinden 3-5 çıkarcı korona yok yalan aşı olmayan diyor buna inanıyorlar. yüzlerce doktor bu sapkınlıktır ve tedavi edilebilir araştırmak lazım diyor içlerinden sapkın olan azınlığın görüşüne uyuyorlar. yazık ne yaparsanız gizli saklı yapın bana dayatmayın.

  18 -11
  • @kadihan

   Tespitlerinize katılıyorum lakin yakında troller damlar hakaretler havada uçuşur

   6 -4
 7. @baliktursusu

  Ağam bizle eğleniy

  6 -4