Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Outer Range

Bir çiftlik sahibi olan Royal Abbott, Wyoming’in vahşi doğasının kenarında akıl almaz bir gizemi keşfeder. Bu durumun ardından Royal, hem ailesini hem de topraklarını korumak için büyük bir savaş verir.

Yorumlar (22)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ilhantuzun

  sezon finaline kadar izledikten sonra küfredeceğinize, şimdiden küfredip, kaçın, kurtarın kendinizi, ben yandım siz yanmayın. gelmiş geçmiş en anlamsız, mantıksız, izahı olmayan dizi, kilişe laftır ama bu lafı hakeden bir dizi varsa işte budur : cüneyt arkının dünyayı kurtaran adamını izleyin daha iyi…. şunu da ekleyeyim de bu eleştirimin ciddiyetini anlayın : yüzlerce dizi izledim bu sitede, sadece 3 ü hakkında olumsuz eleştiri yazdım, bu açık ara bir numara.

  1 0
 2. @tsunade

  Aptal bir drama,seyredilsin diye içine gizem katmaya çalışmışlar ama eser miktarda.Hele karanlıkta birsürü sahnesi var,birşey anlayan ,anlatsın.Seyrettim ama vakit kaybı.

  1 0
  • @ilhantuzun

   gizem diyerek iltifat etmişsin, hakettiği sözcük : zırva

   1 0
 3. @bulentpisil

  Daha kötüsünü görmedim, her sahnesi boş konuşma aile dramı…

  1 -4
 4. @onurrdemircan

  4.bölümden geliyorum,cidden acı çekerek izledim.Belki mükemmel oyunculuk,mükemmel bir konu var lakin o kadar yavaş ilerliyor birde her bölüm gereksiz detay dolu.Amazonun cidden güzel havası var ama böyle devam ederlerse sonları DC gibi olacak.Şimdi dizi ilerledikçe insanlar Dark ile kıyaslayacak,yorulmayın bence. :D

  2 -3
 5. @Peyami

  İyi başladı

  0 0
 6. @muderris

  müzik sonrası deadpool çıkacak ümidiyle bekledim.

  0 0
 7. @greenhouse

  fragmana baktım..
  stephen king romanından çıkmış gibi sanki
  güzele benziyor …. gizemli

  0 0
 8. @Ada540

  Daha 2 gün önce yayınlanmış bir dizi nasıl popüler dizi kategorisine girebiliyor acaba? admin lerin popüler anlayışı çok ilginç. Bir sürü çok izlenen dizi var o kategoriye giremeyen. Daha yeni yayınlanmış izlenmemiş dizi popüler kategorisinde

  9 -9
  • @Sandoz

   işte bi şirket reklam neden yapar, mavi ışığa giden sivrisinekler için :)

   2 -2
  • @cobanoglu_a

   kült olmakla populer olmayı karıştırmışsın. Evet 2 gün öne yayınlanan bir yapım deli gibi izleniyor ve hit alıyorsa populerdir. çünkü kısa sürede geniş bir kitle tarafından benimsenmiştir. bundan 5 yıl sonrada aynı hype ı yakalıoyorsa kült olmuştur.

   9 -1
  • @Ada540

   @cobanoglu_a burda sorduğum şey bu değil. Ayrıca bu tek örnekte değil. Hiçte kült olmayan bir çok yeni başlayan dizi yi popüler diziler altında alıyorlar. ayrıca kült bile olsa yayınlandığı gün henüz izleme almamış demektir. Popüler demek çok kişi tarafından izlenmiş demek. İzlenmeden popüler olmaz. Daha siteye atıldığı anda o sayıda bir izlenme olması imkansız. matematikten bahsediyorum burda. Belki çok bilindik çok beklenen bir dizi berbat bir şekilde çekildi. ve izlenmiyor. Bunun bir çok örneğini gördük.

   2 0
 9. @yasin1770

  coooook iyi

  0 -1
 10. @yamanmurat

  josh brolin için izlerim

  0 -1
 11. @Mobius

  Kasabasını koruyan kovboy şapkalı bir adam mı? O zaman Ben varım.

  1 -1
 12. @1trex0

  obruk mu? la brea gibi mi acaba

  0 0
 13. @Winans

  Çiftlik hayatı, geniş araziler hatta az da olsa rodeo yetmezmiş gibi birazda mistik bir şeyler koyalım demişler ortaya çok güzel bir dizi çıkmış. ilk bölümünü soluksuz izledim diyebilirim. Gelsin diğer bölümler…

  1 -1
 14. @DenisaPaola

  4.cü bolume kadar ızleyen bırı ozetle yoruma çokerse ıyı olur ona gore bakalım

  2 0
 15. @beyazyelkenli ?

  e bu obruklardan konya ovası’nda bir sürü var. herifler yeraltı sularının çekilmesiyle oluşan obruğu ilk defa görünce, “hop bir dizi yapalım, başrole de meşhur bir oyuncu çakalım, nasıl olsa seyirci buluruz” demişler.

  4 -5
  • @ladynova

   konyalı galiba

   0 0
 16. @leyla_e_c

  dizi güzel tavsiye ederim

  5 -3
  • @olcy

   Eywallah reis. Ekip güzel duruyor.bakalım

   0 0