Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Obi-Wan Kenobi

Star Wars: Obi-Wan Kenobi, Star Wars: Revenge of the Sith'te yaşananlardan on yıl sonrasını konu ediyor. Dizi Jedi ustası Obi-Wan Kenobi’nin en yakın dostu ve öğrencisi Skywalker’ı karanlık tarafa vermesinden sonra yaşadıklarına odaklanıyor.

Yorumlar (7)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @dazejar

  Hazır şu Unreal Engine 5 ve Metahuman Creator çıkmışken Obi-Wan gibi birde Skywalker patlatsalar var yaaa, öf öf öfff ki ne öf……….. Gerçi Ahsokaya da hayır demem :)

  0 0
 2. @The Musty

  Yerimizi alalım şimdiden güzel bir seri bizi bekliyor biz de onu

  0 0
 3. @AtexA

  rezz yapalım buralar değerlenecek

  1 0
 4. @Sith Lady Berr

  Space Jesus sahalara dönüyorrrrrrrrr

  0 0
 5. @dellroy

  Kaliteden asla ödüm vermediği için neredeyse 50 yıldır zirvede
  Nice 50 senelere Star wars evreni

  6 -2
  • @ilhantuzun

   sen deyince bir düşündüm, gerçekten neredeyse yarım yüzyıl.. elime ilk önce sountrack albümü geçmişti, fazlaca bir bilgiye ulaşamazdık o zamanlar, tv, gazete o kadar.. albümün kapağındaki resimlere bakıp, harison fordun kovboy kılığı ile bir uzay macerasında nasıl bir rolü var diye düşündüğümü hatırlıyorum, üniversite öğrencisiydim o zaman, şimdi ise emekliyim, bir ömür starwars la geçti desek yeridir… herkes bir karakterin özel dizisini dilemiş, ben de yoda nın özel dizisini dileyeyim.

   2 0
  • @dellroy

   Valla benim gönlümden geçen Anakin Skywalker (Darth Vader) hem ayrıca Palpatine’ nin tüm gizli işleri de ortaya çıkar çok kapsamlı derin bir hikaye olur :)

   0 0