Fragmanı izle Narcos

Tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Fakir bir ailede ve fakir bir ülkede doğduğunuzu hayal edin bu arada 28 yaşındasınız ve sayamayacağınız kadar çok paranız var. Pablo emilio escobar gaviria dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından birinin hayatını anlatmaktadır. Hiçbir şeyi yokken yaptığı yasa dışı işler ile servetini katlamış olan Pablo’nun peşine düşen dedektif Steve Murphy ile yaşayacakları maceraları ekrana getiriyor. Ancak atladıkları tek nokta, hayat ikisinin beklediğinden daha karmaşık olması.

Yorumlar (80)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @wendly1337

  Ekrem Escobar olarak izlemeye basliyorum 30,08,2022 01:18

  0 -1
 2. @imbat

  Efsane bir yapım

  0 0
 3. @Joeyzasa

  Olağanüstü bir çalışma olmuş özellikle ilk 2 sezon. Ben mi sadece böyle düşünüyorum yoksa dizinin en cool karakterleri Castagnos Brothers aşırı cool ve çok belirleyici olmuşlar tabi civa berna yı da unutmamak gerekli. :)

  0 -1
 4. @Kaerizbaba

  Binali yıldırımdan geliyorum izlemeyen izlesin.

  0 -2
 5. @hghazni

  E l patron yolun yolumuzdur

  S alya sümük yalasınlar amerikayı , escobar adam diyince dislike atanlar.

  C ia’ya nın neolduğu belliydi en baştan önce tepeye çıkart sonra işine yaramıyanca işini bitir

  O r****spular gelip laf atsın don pabloya kendi duymak istediklerini duyamayınca da dislike atsınlar

  B arış istiyordu uzlaşma istiyordu her seferinde ama bunu istemeyen amerikaydı.Amerika seviciler yorumlarda çok fazla hep dislike atıp dururlar kendi duymak istediklerini duymak isterler.

  R engimiz belli escobarı destekliyenlere laf atıp dislike atanlar gibi kahperengi değil adamsın escobar sen iyi bir insandın ,ama tek bir foto yüzünden diyicek lafım yok.

  0 -4
 6. @MertTargaryen

  Bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. İzlemeyecektim ama iyi ki izlemişim.

  0 -1
 7. @son mikeolson

  LA NİYE BARONLARIN CARTELLERİN FANBOYUSUnuZ OĞLİİİİİİM SABIR YA BİZDEKİ FETÖ BUNLARDAKİ KARTEL AWK ADAMLARIN ELİNİN DEĞMEDİĞİ KİMSE Bİ DEVLET DAİRESİ KALMAMIŞ AKE HALA ESQO ESQO CALİ CALİ DİYENLER VAR BAŞKANINDAN SAVUNMA BAKANINA KADAR 90lar kolombiyasında yaşatıcaksın görecekler yok pablo başkan olsaydı yok amerika niye geldi la amerikanın ilk defa mantıklı bir sebebi var awk ilk defa sen kalk günde 60 milyon dolarlık vurgun yap bu sadece bir baronun yaptığı sora yok efendim niye burdasınız tek anlamadığım nasıl bu kadar rahat meksikano sınırından geçirebildikleri ve her gün uçakla rahat rahat tarayabildikleri pesss… penam olmasaydı naaahhh yakalarlardı ve herşeyin pablonun saray ay hapisanesinde rahat duramaması yüzünden olması ve olaylar olaylar silsilesi cidden hepsi tek tek geberirken ben sevindim bu sempatilerinin sebebi pabloyu oynayan adamın sanki mahallenin güvenilir mahmud abisi gibi bi tipi olmasıyla alakalı bence çünkü gerçek pabloya iki sn bakınca illegal işlerinizi ortaya çıkarmasın diye bi görgü tanığına rüşvet veriyorsunuz…

  0 -1
  • @jesuscarabelas

   Kankacım güce tapma mevzu. Erk yoksunluğu sonucu aşağılık kompleksinin uzantısı. Maalesef az gelişmiş müslüman toplumlarda sıkça görülür. Sünnet sonucu gelişen iktidarsızlık ve baskıcı rejim altında ezilerek güçlü ve otoriter figürün ayaklarının dibinde güvende hissetme psikolojisi.

   1 -2
  • @son mikeolson

   kesinlikle bro heryerde yutubda diğer dizi sitelerinde adamı övüyorlar mesela bu dizi 3- 4 yıl önce çekilmiş baksan bu sokaklara kim inanır milyon dolarların sadece bir günde girdiğine ortada bir kahraman yok sadece yolsuzluğun dibine batmış bir ülke var bugün bile öyle ben kişileri veya şahısları hiç önemsemiyorum başkanmış mafyaymış kartelmiş ülkesine zarar vermiş mi vermemişmi bu ykolombiya olmuş meksika olmuş türkiye olmuş hiç farketmez adamın ülkesine hayrı dokunsaydı binlerce insanın ölümüne acısına sebep olucağına.. bizdede bu var awk biri çoban olsun da bizi gütsün hesabı

   0 -1
 8. @Sabbah hasan

  Bütün ipler amerikan istihbaratı CIA nin elide olduğunu anlatan film.Dünya daki bütün kirli işlerin arkasında CIA vardır.

  1 -1
 9. @moguzhan

  EFSANE..

  0 -1
 10. @senthrowk

  Pablo Escobar ın nasıl yükselip nasıl alçaldığını iyi işlemişler.Bu tür sevenler kesin başlasın.

  2 -1
 11. @cihanuruc

  1. sezondan sonra fazla sarmadı beni ama izledim sans verebilrisiniz

  0 -3
 12. @RequiemAngeL

  Scario dan sonra bu türe sardım herkese tavsiye derim.

  0 -1
 13. @SFiratX

  Amerikalılar tarafından çekilmiş, Kolombiya uyuşturucu kartelinin bitişini anlatan bir dizi.

  1 -1
 14. @siyahatliprens

  Siteye kimlikle girilebilsin ve +25 şartı konulsun. Hatta paralı olsun aylık 100 tl gibi kafamız rahatlasın. Uyuşturucu kartelini öven pis ağızlı ergenlerle dolu site. Eli çükünde geziyor burada gelmiş pablo baba diyor. Kaç insanı zehirledi bu veledi zinanın evladı pablo piçi.. Burada bu kahpeyi öven ergen yavşaklar inşallah Ananız babanız kızınız karınız bu illete yakalanır da netflix dizisini çeker bizlerde överiz…

  8 -28
  • @hghazni

   elinde çükü gezse adamın yalıyacaksın hemen ne laf yapıyon sanane

   2 -2
 15. @AiLana

  çok met ediliyor bu dizi bi ara izlemem gerek acaba narcos mexico devamı mı

  0 -1
 16. @djoguzhan55

  plata or plomo ! pablo baba <3

  0 -2
  • @jesuscarabelas

   Baba mı? Sen de mi oğlusun? Adamda ne dalga varmış. Çoğaltmadığı karı kalmamış.

   1 -1
 17. @meh_cem_can

  güzel dizi yapmışlar emeği gecen herkese teşekürler

  0 -1
 18. @hkmt19801980

  BUNU MUTLAKA İZLEMELİYİM………….

  0 -1
 19. @markerw

  neden 3 sezon var olmaz boyle is ilgilenin lutfen

  0 -3
 20. @Dark Zeus

  O kadar çok reklamını yaptılar o kadar çok insanın gözüne soktular ki inanın bıkkınlık geldi

  1 -4
 21. @dizidelisi11

  DiziBox ne alaka? Ayrıca Cali Cartel’i şu anda bile aktif bir cartel ne çökmesi?

  1 -1
 22. @kutluhanada

  başarılı bir dizi. teşekkürler..

  0 -1
 23. @fenhocasi

  Fakir ve yozlaşmış bir halkın içinde bulunduğu durumu çok iyi anlatıyor dizi. Pablo Escobar da bunu fark ederek halkın fakirliğini, bilgisizliğini ve özgürlük isteğini mükemmel şekilde kendi çıkarına kullanıyor.
  “Kötü adamların her defasında şanslı olmaları gerekir. İyi adamlarınsa tek bir sefer şanslı olmaları yeterlidir.”
  Dipnot: Dizinin hemen her bölümünde Kolombiya ve komünistler hakkında kötüleme olduğunu görüyoruz fakat onlar gibi Amerika’nın da ne halt olduğunu çok iyi biliyoruz.
  Bu tür örnekleri iyi gözlemleyip, değerlendirerek daha yaşanabilir bir dünya yaratmak temennisiyle…

  3 0
 24. @lkangal

  narcos yanlızca bir gangaster dizisi değil. Colombiya halkını , ekonomisini , insani ilişkileri, suçluların ve polislerin psikolojisini çok harika anlatmakta. Meselenin bir veya birkaç çete reisini içeri tıkmakla çözülemeyeceğinin nedenlerini, verilen uyuşturucu savaşını
  esas nedenleri yok etmeden havanda su dövmek olduğunu çok açık bir sinema diliyle anlatıyor. Pek çok filmden daha sürükleyici ve keyifle takip edilebiliyor

  2 -1
 25. @Habip

  ölenler 99 du yanlışlıkla 199 oldu

  0 0
 26. @lisamona945

  İzleyenlerin “narcopedia.org” sitesini de ziyaret etmesini öneririm.
  Olaylarla ilgili daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Dizi gerçeklere dayansa da kurgulanmış veya eklenmiş birçok sahne var.
  İyi de kurgulanmış allah için…

  0 -1
 27. @Armada IZMIR

  sokakta bali çeken birini görünce bile korkudan altına edip polisi arayacak insanlar, polis, sivil halk ayırt etmeksizin kendi menfaati uğruna herkesi öldüren adama hayranlık duyuyor. abd’nin kendi uyuşturucu cartelini büyütüp, bi ülkeyi uyuşturucusuna kadar nasıl sömürdüğünün ispat olduğu bir dizi. Ama Escobar’ın terörist olduğunu söylemek, abd’yi savunmak değildir veya abd’yi sevmiyoruz diye bu Escobar’ın terörist olduğu gerçeğini değiştirmez. kendi ülkesi için polis olup o ülkede Escobar tarafından öldürülen adamdan daha vatansever olduğunu mu iddaa ediyorsunuz Escobar’ın yani

  13 -13
  • @Habip

   aynı fikirdeyim

   1 -1
 28. @enestoluc

  sürekleyici bir dizi herkese tavsiye ederim

  0 -1
 29. @mavikanadali

  Geçen sene “Ya bu adam da bayağı ünlü izleyeyeyim şu diziyi.” diyerek başlayıp hastası olduğum bir seri kendisi. Olay, gerçek yaşamdan öte kurgusuyla ince ince işleniyor ve kendisine hemen hayran bırakıveriyor. Wagner Moura’nın yarım yamalak ispanyolca konuşması dizi ilerledikçe adeta profesyonel olup büyülüyor sizi. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.

  0 -1
 30. @sems-i hayyam

  pablo adamdır gerisi yalandır, üşüyoruz Pablo reis

  0 -7
 31. @Yoyenburak

  Pablo Escobar bu diziye hayran kaldım bittiğine üzüldüğüm dizilerin zirvesinde oyunculuk lar mükemmel teşekkürler dizibox

  0 -1
 32. @pablowhite

  hangi devlet başkanı escobardan daha masum …

  7 -4
 33. @tamer33

  babalar gibi dizi olmuş.emeginize sağlık

  1 0
 34. @goldonic

  Two Escobar ‘ı izleyin amk hollywood ergenleri… Tabii siz alışmışsınız medyanın kötü dediğine inanmaya. Aptal kutu çocukları işte. Tv’de Sihirli annemle büyüyüp internette de kahraman seven tiplersiniz. Oysa antikahramanlar çoğu zaman daha senin hakkını savundu ama sen buna inanmazsın.
  Diziyi dikkatle izleyin.

  Spoiler içeren alan!
  Hükümet ne haber yapmak isterse yapıyor. Amerika piyon gibi kolombiya başkanını kullanıyor. Herkes kendi elinde. Cıa cali karteline peşkeş çekiyor. Neden çünkü onlar payını alıyor. Gerçek Escobar tam anlamıyla sosyalist ve dürüst olduğu için, yani senin anlayacağın dille halkını sevdiği için öldürüldü. Ama ben kime ne anlatıyorum. O şuan amerikan rüyalarıyla uyurken….
  9 -35
  • @beynineksiklobu

   sanane milletin neyi sevip neyden nefret ettiğinden sanane hangi kahramanı sevip hangi anti kahramandan nefret ettiğinden sen kimsinde birilerini eleştiriyorsun ya? ne cüretle millete laf söyleme çabası içinde bürünüyorsun hayırdır ??

   44 0
  • @Oğuzhan

   bu orospu çocuğu neyin kafasını yaşıyor lsajdhkgahkldgadhas

   11 0
 35. @mystichakra

  ya şu diziyi 1sezonda bitirselerdi efsaneler efsanesi olurudu.
  peki 2sezon olsaydı da efsane olurdu..
  ama gelip 3-4… daha gidicekse bu diziden anca gazoz olur..

  2 -4