Fragmanı izle Last Light

Petrokimyacı Andy Nielsen, dünyanın petrole ne kadar bağlı bir hayat sürdüğünün farkındadır. Orta Doğu'ya yaptığı bir iş gezisinde Andy, en büyük korkularının gerçekleştiğini ve bu kritik anda ailesinin farklı yerlerde olduğunu fark eder. Genç kızı Laura, Londra'da evde yalnızken, karısı Elena ve küçük oğlu Sam, Paris'tedir. Bu kaosun ortasında, her aile üyesi, aralarındaki mesafeye ve onları ayıran tehlikelere rağmen birbirlerini bulmak için her şeyi feda edecektir.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @samir54

  Vermek istediği mesajı güzel olan bir film . . . Filmin sonunda bunu görebiliyorsunuz . .

  0 0
 2. @tsunade

  doğalgazı kesilen Avrupa,bu kış fosil yakıta geri dönüyor.Hatta onu bile ithal etmek zorunda.İsviçre ilanlar asmış,19 derecen fazla yakan komşunu ihbar et diye.200 F vercekmiş. Küresel ısınma,kıtlık falan hikaye.Nüfus azatmaya bahane arıyorlar.Bu kadar nüfusa hükmedemiyorlar.Winter is coming.

  2 0
 3. @MenderesA

  Dizi güzel arkadaşlar izlenilebilir. Kalite açısından fena değil.

  0 0
 4. @bernasaganoren

  çok güzel mutlaka izleyin ve bizi neye hazırlıyorlar görün

  Spoiler içeren alan!
  fosil enerjinin yok edildiği bir distopya ve büyük sıfırlama
  1 0
 5. @sahinkoseoglu35

  Bu dizi için fransız yapımı denmiş. Bu dizi konusu ağırlıklı olarak Fransa’da geçen yapımcı şirketi ve yayıncı kanal ile oyuncuları Amerikan’dır. Fransa yazısını görünce fragmanı bile izlemeyecektim. Sonra Matthew’u okuyunca izledim. Lütfen sizlere yakışmayan böyle küçük hatalar yapmazsanız sevinirim. İzleyicileri de yanlış yönlendirmemiş olursunuz.

  13 -4
  • @bronzehand

   Ne fark eder? Eser güzelse ha Fransız ha Japon, yok mevzu milletlerse ABD Türk düşmanlığının ağababası, Fransa anca uşağı olur ABD’nin, ikisinin de a**. :)

   1 -4