Fragmanı izle Hunters 2020

Hunters, kendi adaletlerini sağlamaya çalışan bir grup Nazi avcısının hikayesini konu ediyor. 1977 yılında New York City’de yaşayan bir grup insan, yüzlerce yüksek rütbeli Nazi’nin toplumun içinde yaşadığını keşfeder. Grup, Nazilerin ABD’de Fourth Reich’ı kurma planları yaptığını öğrenince, vakit kaybetmeden harekete geçmeye karar verir. Nazi avcıları, bu kanlı planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye atılır.

Yorumlar (13)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @TIGUAN

  Sırf Al Pacino oynuyor diye izlediğim bir diziydi ama şuan 2. sezonu da dört gözle bekliyorum. Bu arada üstat Pacino, bu kadar süredir bizi neden dizi performansından mahrum bıraktın diye sormadan da edemiyor insan. Oyunculuklar, konunun işlenişi, prodüksiyon güzel fakat bu kadar Yahudi acıtasyonu ve propagandası yapılmasına hiç gerek yok. Yine de kaliteli, cinselliğin gözümüze sokulmadığı bir yapım olmuş.

  0 0
 2. @flashh670

  İzlemezsen ağlarsın.

  0 -2
 3. @xfileserkan

  Yav arkadaş şu izlediğiniz şeyleri film gibi dizi gibi izleyin yaşamayın kurgulamayin yok propaganda yapmışlar yav siz film veya dizi izleyipte din değiştiren birini gördünüz mü hiç beğenirsin yada beğenmezsen hepsi bu biri bunu izleyince sinagog da kuran okursunuz yazmış yok anasının şeyi derler adama star Trek izleyince de gezegen gezegen dolaşacağız desene az mantıklı olun diyecemde mantığı üreten beyin olmayınca zor be

  9 -1
  • @Winans

   Şükürler olsun yalnız değilim:) Tebrik ederim hocam şüphesiz burada okuduğum en iyi yorum… Her bir yapım da zaten bir şeyler ya övülüyor ya yeriliyor, siz enteresan komplo teorileriniz yüzünden onu izlemem bunu izlemem derseniz zaten geriye çok izlenecek şey kalmıyor. Ancak çarkıfelek, survivor, yemek yarışması falan işte. Çarkı çevir harfi söyle ne mesaj var ne propaganda:)

   1 -1
 4. @harunakdemir

  Dizi muhteşem. Alpacino neden bugüne kadar dizilerde oynamamış.

  2 -1
 5. @mrmause

  Dizi tamamen siyasi. Yahudilik hiç bu kadar övülmemişti. Yanlış bilgilerle yahudi güzellemesi yapmaktan da hiç çekinmemişler. Bu diziyi bitirirseniz yarın sinegogda kuran okumanız olası.

  4 -7
 6. @zotrix

  Adamlar kimse yahudilik tartışmasına girmesin demiş neden?Neyinize batıyor?Siyonistler bütün dünyanın içine sıçarken iyi oluyor ama bunu görüp,ifade etmek kötü oluyor şu çarpık zihniyete bak…!Adamlar gece,gündüz durmadan,bıkmadan bütün dünyayı ateşe vermek için akıl,almaz planlar yapıyor,sizin gibi mankurtlar sayesinde sonunda onu da başaracaklar…Torunlarınızdan eğer hayatta kalan olursa nasıl bir dünyada yaşamaya çalışacaklarını hayal etmek bile zor….Siyonistler normal yahudiler için bile tehlikedir…

  6 -3
  • @kaganatmaca

   Aynen kardeşm siyonistler falan dünyayı yok ediyor gördünüz büyük oyunu

   1 0
 7. @efemuratyildirim

  dizi gayet iyi akıcı ve güzel . gereksiz yere yahudilik tartışmasına girilmesi iyi olur

  0 -4
 8. @okan191

  Diziyi kötülemeye çalışan, gereksiz propaganda tartışmasına girenleri ve girecekleri dinlemeyin, aldırmayın. Mutlaka izleyin.
  Oturdukları yerden her şeyi eleştiren, hayatta hiçbir başarıya imza atamamış zavallılar bunlar.
  Acıyorum sizlere. Yapılan her şeyi eleştiren ruhu kirli insanlarsınız. Kötülemeyi bırakın.
  Dizi işte, güzel bir yapım, izleyin. Nazi ve Yahudi’lere söverek, onlar gibi ırkçı olmayın. Bunu yapmayın.
  Benim gözümde onlardan farkınız kalmıyor.
  Biz bu değiliz. Daha da iyisi olabilir.
  İyi seyirler.

  5 -6
 9. @Yusufs54

  E F S A N E

  2 -1
 10. @finetuner

  Ünlü isimlerin dizilerde oynama furyası devam ediyor. Büyük üstat AlPacino var. Sorgusuz sualsiz amasız izlenir.

  2 -1
 11. @erolbey

  Dizi harika, oyunculuk mükemmel. Yahudilik propagandası tartışmasına kimse girmesin. Senaryo güzel ve izleyin gitsin.

  19 -6