Fragmanı izle Hellbound

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Yorumlar (11)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @tsunade

  güney kore’de envai çeşit tarikat var.Herhalde en tanınanı moon.Sosyal medyanın insanları nasıl manüple edebildiğini gördük.Bu işlerin dinle falan alakası yok.Müslüman insan,günah olduğu için başkasına zarar vermez ama müslüman adı altında yapılan kötü eylemlerin hepsi kurgudur,bilerek yapılıyordur ve bunların bir kısmıda başka dinlere mensuptur.Kötü insanların din adı altında yaptıklarıyla, dini karalamak yanlıştır

  2 -1
 2. @LordRaizo
  Spoiler içeren alan!
  Hayatımda izlediğim en tuhaf dizi. Bu üç yaratığın nerden geldiklerini söylemedikleri sürece dizinin çok tutulacağı sanmıyorum.
  0 -1
 3. @Aborjin_21

  Dizi bana göre tamamen zaman kaybı ..zamanı bol olan ve kalteli yapım beklemeyenler için uygun olabilir lakin benim gibi kalite arayanların kesinlikle izlememesi gerken bir çöp..6 bölümü de izledim sıkıla sıkıla acaba bir bölümde ön yargımdan kurtulurmuyum diye ama emin olun ki son bölüme kadar ileri sara sara izledim bir dizi bu kadar saçma sıkıcı ve kalitesiz olabilir..

  0 -1
 4. @quensdt

  Çok güzel bir diziydi .

  0 -2
 5. @ufu123

  izleyyiin tabiki de 2.sezonu merak etmeye başladım ben

  0 0
 6. @lubidik

  ağır ilerleyen bir dizi bitmek bilmiyor. uzattıkça uzatmışlar sonuca gelememişler.

  1 -8
 7. @EnisBerkay

  Harika bir sezon sonuydu. 2. sezon onayını da almış. Umarım bu yaratıkların gizemini biraz açıklamaya başlarlar.

  4 -2
 8. @DELICIOUS

  son zamanlarda izlediğim en enteresan diziydi. hikaye çok yaratıcı ve oldukça kaliteli senaryolaştırılmış. Görsel olarak ne ağreti duran ve ne de abartılı duran hiçbirşey yok gibiydi. teknik olarak görüntü yönetimi de harikaydı. Güney Kore gerçekten son yıllarda çok başarılı ve özgün işler yapmayı başarıyor. kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. çeviri ve yayın için de ayrıca teşekkürler, ellerinize sağlık.

  4 0
 9. @scogscog

  Kore dizileri gerçekten son dönemlerde çok iyi olmaya başladı. 2.Sezonu olduğunu yazmış arkadaşlar çok sevindim. Zaten nereden nasıl geldikleri açıklanmadı yada ne oldukları. Dizinin sonu da müthiş bitti. Merakta bıraktı. Oldukça beğendim.

  4 0
 10. @jezabel

  itiraf etmeliyim ki kore dizileri izlemeye başladığımdan bu yana başka hiçbir milletin dizisini izleyemez oldum :/

  6 -2
 11. @nogistiles

  Arkadaşlar düşünmeden izleyin.
  Bu arada 2.sezon onay almış. 2022’de görüşrüüzz.

  8 -1