Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Haven

FBI ajanı Emily Rose hapisten kaçan bir suçlunun peşinden Main eyaletinin küçük kasabası Haven'a gelir ve burada bir takım doğaüstü olaylarla karşılaşır.

Yorumlar (10)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @anko11

  Bu diziyi geç keşfedip boşluğa düşenlerdenim harika bir diziymiş

  0 0
 2. @mikaelson girl

  Yıllar önce izlemiştim. Sezon aralarında sıksa da mükkemmel sezon finalleri ve konusuyla çok etkileyici bir dizi bağımlılık yapıyor . fantastik dizileri seviyorsanız diziye bir şans verin..

  0 0
 3. @cemagar

  Emily Rose için başlamıştım(Kendisi muhteşem oyun Uncharted serisinde Elena karakterini seslendiiryor,bilmeyenler için küçük not),çok güzel ve tatlı bir kadın kendisi,ilk bölümler tipik Stephan King öyküleri ama sezon sonuna doğru olaylar değişiyor ve bayağı enteresan ve sürükleyici oluyor,hatta bağımlılık yapıyor,kesinlikle tavsiye ederim..

  1 0
 4. @jesuscarabelas

  ne bu çakma x files gibi bişey mi?

  0 -2
 5. @Rahel

  Diziyi bitireli bir hafta oldu ve ben çok özledim oysa ilk bölümü izlerken böyle şaçmalayacaklar mı diyordum en çok seni özledim duke crocker :(

  0 0
 6. @darkitekt

  Mükemmel detaylar eklenebilecekken boşa geçirilen bölümlerine rağmen çok güzel bir dizidir. Stephen King’in peçeteye yazdığı istek parçadan bile kaliteli film/dizi çekilebileceği düşünülürse, eğer bu janrın takipçisiyseniz kesinlikle seveceksiniz.

  Not: Arada protagonistten baygınlık gelse de devam edin, yardımcı oyuncuların performansıyla dizi gayet güzel ilerliyor.

  1 0
 7. @mertcitrak

  izlediğim en iyi dizilerden biri diziyi bitirdikten sonra insan büyük bir boşlukta hissediyo kendini

  4 0
 8. @sekmenhuseyin

  konusu olağanüstü olaylar. bence de müthiş bir senaryo

  4 0
 9. @aysem

  on numara senaryo…

  2 0
 10. asdssda

  Konusu neden yazmıyor

  0 0