Fragmanı izle Gossip Girl (2021)

Gossip Girl isimli popüler blogun kapatılmasından yıllar sonra, New York'un Yukarı Doğu Yakası'nda bulunan özel okul Constance Billard'ı ele geçiren seçkin öğrenciler, birbirleri hakkında yaptıkları dedikoduyu sosyal medyaya taşır.

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @cerendss

  açıklamasından biraz control z havası aldım ama bakalım

  0 0
  • @luvDai

   control z, gossip girl havası almıştır asıl :D

   0 0
 2. @EtemAnlnl

  Lütfen yakışıklı gayler de olsun diyerek başlıyorum

  1 -1
 3. @Veenahsen

  Elbette eskisi’nin yerini tutamaz ama yenilerede şans vermek gerekir. Konusu günümüze daha yakın sosyal medya’nın manipülasyonu ve günümüz kıyafet tarzına yakın olup gene günümüz sorunlarını öne çıkarmışlar. Zaten yapımcı bile eskisi gibi beklemeyin bu diziyi demişti. Adı üstünde reboot… Ben beğendim oyunculuklar kötü değil ama yeterlide değil, umarım ilerleyen bölümlerde düzelir.. Blair ve Serena gibi değiller diye kötü olarak nitelendiremezsiniz. Monet ve Audrey güzel duruyor bakalım neler olacak ilerieyen bölümlerde. Ve tekrar Chuck ve Blair ilişkisi görmek çok hoş olur <3

  1 0
 4. @slytherclaw

  tabiki eskisinin yerini tutmuyor ama izlenebilir

  2 0
 5. @allydsia

  eskisinin yeri ayrı tabii ki ama bunun da farklı bi havası var ben acıkcası umutluyum. ve o kadar bıktım ki iki dizinin karsılastırılmasından yani tabii ki orijinali gibi olamaz ama yine de dogru duzgun bi sey gormeden yorum yapmak sacma geliyor bana. cok guzel promo yapıyolar gercekten bayılıyorum.

  11 0
 6. @Lazopo

  LGBTI+ seviciliği yükleniyor.
  orjinali gibi olamaz.

  6 -9
 7. @Sudemjk

  asla 2007’de olan enerjiyi veremez ama umarım izlenecek seviyededir

  1 0
  • @nilay04

   kesinlikle katılıyorum

   0 0