Fragmanı izle For All Mankind

For All Mankind

imdb: 7.8

Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasındaki uzay yolculuğu rekabetini konu edinen dizi, bu rekabetin halen daha devam ettiği alternatif bir dünyayı resmediyor. Emmy ödüllü Ronald D. Moore’un imzasıyla ekrana taşınan dizinin başlıca rollerini Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten ve Jodi Balfour gibi isimler paylaşıyor. Başroldeki Kinnaman’ı NASA’nın en başarılı astronotlarından biri olan başkarakter Edward Baldwin rolünde izleyeceğiz.

Yorumlar (19)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Son74

  Dini karıştırmayın inanmıyorsan da sana kalsın ayrıca aya indilerde ne oldu şimdi de Mars’a koloni kurcaklarmis niye dünyanın anasını ağlattılar yada kıyametten kacacaklar herhalde yerseen

  1 -1
 2. @MenderesA

  Tam bir başyapıt. Ben kapak resmini görünce belgesel falan sanmıştım ama çok büyük yanılmışım..

  0 0
 3. @by_mercure

  Ben beğendim arkadaşlar tavsiye ederim

  0 0
 4. @zerock069

  İnternette öğrendiği her kelimeyi ağızlarına sakız yapan kafatasına soktuum ergenleri dinlemeyin, ve dizi nereden nereye geldi şaşıracak izleyin efenim

  0 0
 5. @kaya

  dizi nasıl acaba beyler başlayalım mı

  1 0
 6. @flashh670

  Bir düşünün. 1940′ larda, 1950’lerde aya insan gönderildi, canlı yayın yapıldı,telefonla konuşuldu fakat nedense şimdi insan gönderilemiyor,canlı yayın yapılamıyor. Sadece kısıtlı görüntüler gösteriliyor insanlara. Amerika 1940’larda Aya insan göndericek ama şimdi gönderemicek. Amerika teknolojide ileri değil, aksine geri gitmiş o zaman.

  18 -12
  • @win win

   Amerikalılar ay a insan gönderdiler bence ordaki görüntüleri verileride aldılar ama geri dönebildiklerini düşünmüyorum .

   1 -6
  • @atsizbeg

   Doğru, hem de çevirmeli telefonla ay ile görüştüler ne teknoloji ama değil mi?. Ne amerika ne de rusya bence ay’a yakın yerlere kadar gitmiş olabilirler ama ay’a inemediler. Zaten nasa’da orijinal görüntüler kayıp diye açıklama yaptı. Mars’a kadar araç gitti 7 aylık yol, ama dibimizdeki ay’a neden insan inemedi hala düşündürücü.

   4 -5
  • @WhyNot

   heee dünya da düz zaten..bi anda kahvede okeye dördüncü oldum.

   8 -2
  • @zafer231980

   1969 da

   3 0
  • @TheError35

   Şu Ay’a gitmediler diyen ortadoğu şebeklerine şöyle bir örnek vereyim belki mağaradan çıkan zihniyetleri basar. Düşün ki (zor değil beyniniz acımaz) çöle gidiyorsun ve orada balta girmemiş orman arıyorsun, ama baktın bir bok yok. Tekrar gitmek için tonlarca para ve efor sarf eder misin? Astarı yüzünden pahalıya mal olmak diye bir deyimimiz de var.
   Ayrıca Ay yarışı ABD ve Rusya’nın birbirine uzayda üstünlük kurmak için yaptığı bir işti. Uzaya ilk insanı Ruslar çıkarttı, ABD ben daha iyisini yaparım dedi ve milyar doları Ay’a gitmek için harcadı ve noktayı koydu.
   Bir diğer konuda diyelim ABD Ay’a gitmedi, Rusya bunu kullanır dünyaya rezil ederdi, ama koskoca Rusya ABD Ay’a gitmedi demiyorken ortadoğu varlıkları “obödö oyo gotmodü tomommuuu” diye kırıntı zekasıyla teori kasıyor. Bunu diyenler ortadoğu şebekleri de arap bir ulağın parmağı ile Ay’ı ikiye böldüğüne inanıyor.

   30 25
  • @Lucien

   Tam sana katılıyordum ama son kısımda işin içine dini karıştırarak beni kaybettin.

   5 -5
  • @s.nusret

   Tam sana yarım katılıyordum; ama son cümlendeki “şakkül kamer” ile ilgili din gerçeğini görünce tamam dedim, tam katılıyorum.

   5 -10
 7. @rmntksovalye

  Bu #masal katogorizesine girmiyor mu bu dizi ?

  3 0
 8. @nerex

  efsane olma yolunda…

  0 0
 9. @atsizbeg

  ABD 60 yıldır kendilerine gireni çıkaramadılar apollo dizileriyle, belgesellerle huzur buluyorlar.

  21 -3
 10. @Bahar...

  Alternatif dünya j j.ljçökjçljlkjl.jkj lk.jjkljjjlkj..
  O alternatif dünya olmazsa diğer alternatif dünya olur..Nasıl olsa yedekler bol..

  8 -5
 11. @eron06

  Apple yavaş ciğerimizi söktün. Piyasa kızıştıkca bize ekmek çıkıyor. Monoton hayatımıza diziler renk katıyor.

  26 -3
  • @predator

   kafayı yicem yetiştiremiyorum artık

   6 0