Fragmanı izle Fargo

Fargo

imdb: 9.0

Fx'in aynı isimli filmden esinlenen yeni dizisi Fargo, 10 bölümlük bir gerçek suç hikayesini takip edecek. Dizi, yeni bir olay ve yeni karakterleri anlatacak.

Yorumlar (19)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @mkbulut_

  Dizi gerçek hikaye mi diye soranlar için;

  Hem Coen Kardeşler’in başyapıtı 1996 yapımı Fargo’nun hem de mini seri Fargo’nun girişinde anlatılanların gerçek olaylara dayandığı ibaresi yer almaktadır. Aslında ikisi de gerçeği yansıtmayan ifadelerdir. Coen Kardeşler, Fargo’daki hikayenin izleyicilere daha ‘gerçekçi’ gözükmesi için böyle bir hileye başvurmuşlardı. Dizinin yaratıcısı Noah Hawley de bu fikri beğenerek ‘yapay gerçekliği’ mini seriye koyma kararı almış.

  2 0
 2. @SNLCRTN

  Fargo’nun ilk 2 sezonu şanına yakışır bir sezondu .Sonraki sezonlar sohretinden yiyor. Bence izlemeye bile değmez Şahsi fikrim

  5 -1
 3. @blah_blah

  ilk sezonunda aldığım zevki diğer sezonlarda alamadım. 1. sezon gerçektende mutlaka izlenmeli tavsiye ederim.

  4 0
 4. @houseofholy

  izleyin asla pişman olmazsınız. filmini çok beğendiğim için dizisine biraz önyargılı bakmıştım ama çekimler efsane ve çoğu zaman nefesinizi tutup izliyorsunuz.

  0 -1
 5. @HandeHatun

  Bu filmde ben de ışık tuttum ve 3 bölümde varım. Stringer Thingsde de varım. 4. sezonda, çıkınca izlersiniz.

  3 -6
 6. @alepe

  Fargo için “Beklenen/Eklenen” dizilerde 4. sezon diyorsunuz. Sevinerek yeni Fargo geldi sanıyoruz. Halbuki ilk 3 sezonu varmış meğerse.

  1 -1
  • @jesuscarabelas

   Eklenenlerde eklendi yazıyor. Ama haksız sayılmazsın hafiften click bait var.

   0 0
 7. @LORDDRAGON

  1. Sezonu şıp diye bitirmiştim, harika bir sezondu. Hbir detayı atlamamışlardı. 2. Sezonu aradan biraz zaman geçtikten sonra izledim, ilk başta sıkıcıydı ama sonradan açıldı. 3. Sezon için ise araya aylar koyup izlemeye başlayacağım. Kötü diyorlar ama bakalım haklılar mı. Elimden geldiği kadar bitirmeye çalışacağım. Sadece 1. Sezonu izleyipte diziyi bitirebilirsiniz de. 2, sezonla hiç bağlantıları yok. Yanlış hatırlamıyorsam sadece eyaletin ismi aynıydı o kadar.

  0 0
 8. @benanan

  MARTİN AŞKM OYNUYOR DİYE İZLİYORUM SIRF

  0 0
 9. @DR.MUTLU

  tarzını herkes sevmeyebilir ama harika bir dizi

  1 0
 10. @KATOSH

  Efsane. Acayip sevdim.

  0 0
 11. @oz.Deniz

  İlk sezon mutlaka izlenmeli

  2 0
 12. @flashh670

  Linkler açılmıyor admin. Güncelleme lütfen.

  0 0
  • @altyazı Editör

   Tüm bölümler güncellendi, iyi seyirler.

   3 0
 13. @bastione

  Yıllardır yer imlerinde kayıtlı duruyor bugün yarın izlerim diye kaç sene geçti keşke daha erken izleseymişim. Filmi de güzeldi ancak bunda daha iyi oturmuş e tabi daha ayrıntılı işleyebildikleri için daha güzel bir iş çıkmış ortaya. Bir Steve Buscemi yok ama çok daha iyi bir sonuç var ortada umarım diğer sezonları da 1. sezon kadar iyidir. İyi seyirler.

  2 0
  • @bastione

   1. Sezon baya baya iyiydi 2. sezon küçük bir düşüş olmasına rağmen gayet iyi devam etti 3. sezon ise gerçekten berbattı Ewan Mcgregor olmasına rağmen bile ilk 2 sezondan sonra izlenilmeyecek derecede. 1 e 10 dersek 2 9 3 max 6

   3 -1
  • @Vanessa Ives

   3. Sezon o kadar kötü ki ileri sara sara 3. bölüme kadar izleyebildim ancak. Sonraki bölümü açmaya elim gitmiyor. 2.sezondaki devler ligi oyuncu kadrosu ve inanılmaz mizahtan sonra 3.sezon kabus. 10 üzerinden 3 ancak.

   1 -1
 14. @SCC3452

  cahiller

  1 -17