Fragmanı izle Domina

Livia’nın, Jül Sezar’ın suikastının ardından naif bir genç kızdan, babasının intikamını almak ve oğulları için güce sahip olmak için derin bir arzuyla hareket eden Roma’nın en güçlü ve etkili İmparatoriçesine yolculuğunun hikayesi. Livia ve akranları, acımasız bir toplumda strateji, komplo, baştan çıkarma ve cinayetleriyle yollarını bulurlar. Bu, tarihsel doğrulukla temellendirilmiş ve tüm zamanların en kalıcı ve büyüleyici hanedanlarından birini yaratacak kadınların inanılmaz gerçek hikâyelerini hayata geçiren derin ve otantik aile destanı.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @btl_

  Mükemmel bir dizi ! Özellikle İngiliz tarihinden sıkılıp başka dönemlere tanıklık etmek isteyen, tarih dizilerini seven varsa hiç beklemeden başlasın çerezlik izlenip bitti :)

  2 0
 2. @bluebloodkan

  Soluksuz izlemeli. Flashback olmadan her şeyi sindire sindire anlatmışlar. Türk dizilerinde bu sekiz bölüm, sekiz sezon izlenirdi, sakız gibi sündürürlerdi.

  3 -1
 3. @jesuscarabelas

  Yeni dizinin altına yazayım da görünsün: Sayın admin baylar ve bayanlar. Sitede bu kadar Escobar hayranı varken, “Pablo Escobar kötülüğün efendisi” isimli diziyi de yüklerseniz pek güzel olur. Konudaşlarından daha gerçekçi bir tarihsel tutuma sahip. Özellikle boynuma dola reiz, ağzıma doldur gargara yapayım kraaal vs. özenti tayfanın da özellikle izlemesi gerekiyor.

  1 -10
 4. @irishadrasli

  her bölümü ayrı bir heyecanlanıydı, bir rome değil ama antik roma ya ilgisi olanlar beğenir diye düşünüyorum şahsen ben bayıldım

  2 -2
 5. @panter33

  rmalı bir kadının hayatı anlatılıyor beni açmadı

  0 -6
 6. @panter33

  pek bekledigim gibi başlamadı

  0 -2