Fragmanı izle Chesapeake Shores

Chesapeake Shores

imdb: 7.8
  |     |   ,   |   , ,

Abby O'Brien Winters, Maryland kasabası Eagle Point'ta babasının inşa ettiği bir pansiyonu restore eden kardeşi Jess'ten aldığı panik telefon üzerine Chesapeake Kıyısı'na geri döner, Abby'nin, zorlu kariyeri, boşanmış olması ve küçük kızlarından dolayı hiç boş vakti yoktur. Pansiyonu hacizden kurtarmak sadece onun dağılmış ailesiyle uğraşmasına değil ama ayrıca on yıl önce terk ettiği Trace Riley'le de karşılaşmasına neden oldu. Trace başta bir engel oluştursa da sonrasında beklenmedik bir dost ve aşkı bulmakta ikinci bir şans oluyor.

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @YasakElma

  her bölümü harikulade olan sicacik, samimi az dram, dozunda komiklik olan, sitcomlar gibi sahte gülme efekti ya da alkis olmayan yer yer aglatan yer yer güldüren, dis mekan cekimlerinin yapildigi yerlerle sizi sizden alacak muhtesem tatlilikta bir dizi. izleyenlerin müptelasi olacagina hem garanti veririm hem yemin ederim. ailenizle keyifle izler, aileye dair aile baglarina dair cok tatli cok doyurucu mesajlari keyif alarak izleyebilirsiniz.

  benim favori karakterlerim jess ve connor. ikisi de harikuladeler ama karakterlerin hepsi ayri tatli ayri ayri yürege dokunan hikayeleri var. this is us dizisinin soft versiyonu. keyifli seyirler ve siteye de cok cok tesekkürler

  1 0
 2. @cengiz

  yeni bölüm?

  1 0
 3. @sawragv.0

  1 sezon 5 — 2 sezon 5 arası gg ilgilenin!!!!

  1 0
 4. @Fazile

  Harika bir dizi, mekanlar cok guzel, izleyin… :))

  1 0