Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.
Fragmanı izle Bridgerton

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. Julia Quinn'in çok satan romanlarından esinlendi. Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını aktarıyor. Ailesinin ayak izlerini takip edip gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin seçenekleri sonsuz gibidir. Ancak ağabeyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker reddederken gizemli Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin adının lekelenmesine yol açar. Herkesin arzuladığı asi, müzmin bekar Hastings Dükü (Regé-Jean Page) ise sosyeteye bu sezon ilk kez katılan kızların annelerinin gözdesidir. Diğerlerinin sunabileceği hiçbir şeyi istemediklerini iddia etmelerine rağmen Daphne ve Dük arasındaki çekim inkar edilemez bir noktadır ve sosyetenin kendi geleceklerine ilişkin beklentilerini idare etmeye çalışan ikili, birbirlerine karşı bir fikir savaşına girdiğinde aralarında kıvılcımlar çıkar.

Yorumlar (14)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @21Meltem

  Birkaç arkadaşımın önerisiyle başladığım bi dizi oldu. Beklentilerimin üstün de bi dizi olmuş. Ben beğendim izlenilebilir.:)

  0 -1
 2. @flz91.

  çok iyiii….

  0 0
 3. @mr.lumberjack

  gençler dizi devam etcek mi ona göre başlayacam, tek sezon sarmaz

  0 0
  • @MehmetTR

   evet yeni sezon gelicek

   0 0
 4. @Aysee12

  çok ğüzel beğendım devam edecekmı acba

  1 0
 5. @wolffim8292

  dönem dizisinde siyahi dük mü komik :D

  0 -4
 6. @angelofspace

  Dönemin şartları el verdiğince ve o şartlara rağmen bu tarz işlerde güçlü kadınları da izlemek ayrı bir güzel. Ana fikir bu olmasa da belirtmek istedim, diziyi de kesinlikle tavsiye ederim :)

  12 -3
 7. @btl_

  Dönem dizisi sevenler için ideal bir dizi, eleştri yapılacak taraf tabiiki o dönemde o kadar siyahinin ne aradığı noktasında olur ama herhangi bir tarihi gerçeklik aramayanlar için 7/10 izleyin derim :)

  1 0
 8. @sonsuzyorgun

  dönem kıyafetleri ve yaşam tarzlarıyla aşırı ilgimi çekti, kesinlikle izlenebilir bir dizi şimdiden gelecek sezonu heyecanla bekliyorum

  0 0
 9. @muharremkaplan

  Eski paris veya italya aşk dizileri bana göre değil.

  0 -5
 10. @rscetin

  döneme olan ilgimden olsa gerek; hiç düşünmeden başladım. bana göre çok tatlı bir romantik diziydi.

  13 -3
 11. @Edashn

  Kitaplarını da okuduğum için heyecanla başlamıştım ama romanlardan çok farklı olmuş dizi. Kraliçe, prens, hamile kız uydurma karakterler, o dönemde İngiliz sosyetesinde siyahi olması falan bana saçma geldi. Keşke romana daha yakın olsaydı kurgu. 10/5 veririm. İkinci sezon umarım Anthony nin hikayesin de Kate i yok etmezler bu senaristler yapar çünkü.

  3 -2
 12. @longbeach

  Bayagida merak etmistim.nihayet geldi.Julia Quin tarafindan yazilan The Bridgerton serisi acaba kitaplari kadar guzel olacakmi.ayni tadi verecekmi gorecegiz.

  1 0
 13. @bhry

  pembe dizi tadında dönem dizisi.

  3 0