Site adresimiz dizibox.tv olmuştur. Sürekli güncel adrese erişmek için dizibox.com alan adını kullanınız.

Dil SeçeneğiA Discovery of Witches 3.Sezon 1.Bölüm (Episode #3.1)

 8 Oca 22 |  18
Sinema Modu İzledim
Çeviri Durumu:
%100 çevrildi.

asosyalpsikolog
altyazı çevirmeni.
Bölüm Özeti & Çeviri Notları
Peter Knox, Emily'i öldürdükten sonra meclisten kovulur. Baldwin Sept-Tours'a dönerek kontrolü ele alır.

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Firebox

  Bazı dizileri başladığımız için “bitirmek” adına seyretmeye devam ediyoruz. Bu da onlardan birisi. Seyretmeyenler bir şey kaçırmış sayılmaz.

  0 0
 2. @Firaty

  daiana biraz iki yüzlü davranıyor

  Spoiler içeren alan!
  daianın hiç tanımadığı sokakta buldugu çocuga yardım etmesi. onun için bir vampire kanını verip geçmişi değiştirmeyi göze alması. Ama daha geldiği gün ölen akrabası için geçmişi değiştiremeyecegini söylemesi bana saçma geldi.
  0 0
 3. @Malphie

  LAAAN ne ara geldi :D olley be.

  0 0
 4. @seyimegundogdu.vol2

  o kapişonlu kesinlikle geçmişte evlat edindikleri çocuk Jack

  0 0
 5. @@blackswan

  Nereye yazıp soracağımı bilemediğimden herkesten özür dileyerek konudan bağımsız olarak bir şey sormak istiyorum. Dexter New Blood`a ne oldu? Final bölümü yayınlanmadığı gibi dizi siteden komple kalkmış bari son bölümü izleyebilseydik…

  4 0
  • @mahtoro

   Finali izlemezsen bi şey kaybetmezsin , kazanırsın bana güven. İzlemezsen senin yararına ben delirdim sadece…

   3 0
  • @mahtoro

   İlk sezonu efsanevi olup 2. 3. sezonları çöp olmak

   0 -1
  • @dlkb

   Sadece burada değil, her yerde kaldırılmış, telif hakkından dolayı desek o zaman 9 bölümün yayınlanmasına nasıl izin verdiler ki? Zaten üzücü ve hayal kırıklığı yaratan bir finalmiş, IMDb bölüm puanından da (4.7) belli.

   0 0
  • @pomakprenses

   muhtemelen teliften dolayı kaldırıldı.ben de başka bi yerden izledim ama izlemeseydim keşke. elimde olsa dexter new blood’ı komple hafızamdan silerdim.

   0 0
  • @Firebox

   Dizibox hariç her yerde var hocam, yayınlanıyor…yaz arama çubuğuna çıksın. Bir sürü diziye diziboxda başladık, başka sitelerde bitirdik yada devam ediyoruz. This is us, TWD, GOT, New Blood, American Crime Story, Westworld, Homeland,

   0 0
  • @turnaaa

   telif hakları yuzunden kaldırılmış tıpkı 4400 gibi ama gercekten tekrar çekmeseler diziyi süper olurmuş gereksız bir şekilde dexterı eziklemişler neyse gerisi spoiler olur başka sitelerde var bende son bölümü başka yerden izledim malesef..

   0 0
  • @@blackswan

   Yorumu yazdığım günün ertesi başka bir siteden izledim bir süredir sınavlar ve izleyecek bir şey olmadığından siteye girmiyordum. Yorumlarınızı şimdi gördüm hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Finali ben de beğenmedim efsane olan Dexter`ı kestane etmişler gerçekten üzgünüm…

   0 0
 6. @yamanmurat

  8 bölüm final buraya da gelmemiş

  0 0
 7. @seyimegundogdu.vol2

  üçüncü sezon final sezonuymuş bakalım nasıl bitecek dizi

  0 0
 8. @cptmurat

  yok artık ya daha geçen gün 3.sefer tekrar ettim. çok iyi oldu bu teşekkür ederiz

  0 0
 9. @mrturgay

  Gözlerime inanamıyorum :) İlk ve ikinci sezon arasındaki o kadar uçurum gibi boşlukdan sonra üçüncü sezonu bu kadar yakın zamanda görmek sevindirdi.

  0 0
 10. @mercedessoledad

  2.sezon o kadar kötüydü ki devam etme konusunda kararsız kaldım

  5 -2
  • @dlkb

   İzlemeden önce yabancı takipçilerin yorumlarına biraz bakayım dedim, bu sezonu da beğenmemişlerdi ; ) Pandemi yüzünden 7 bölüm çekilmek zorunda kalındığını, o yüzden konunun doğru dürüst işlenmediğini falan yazmışlardı. Neyse dün başka bir sitede denk gelince 5 bölümünü bitirdim, gerçekten de bir olay olmadığı gibi Matthew ve Diana’yı bile bir arada zor görüyorsunuz, gerçi son iki bölümü izlemedim ama sanki çekmek için çekilmiş bir sezon gibi geldi bana : /

   3 0